30.05.2016 23:59

Casper VIA E1 Özellikleri ve İncelemesi!

Casper, VIA ailesine yeni bir üye E1’i dahil etti. Casper VIA E1’in özelliklerini sizler için inceledik. Casper VIA E1 ile ilgili tüm detaylar.

Casper dünyanın önde gelen teknoloji ve bilgisayar üreticilerinden biri olarak global çapta ki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yıllarca bilgisayar üreticisi olarak adını zirvelere yazdıran Casper mobil sektöründe ki diğer rakiplerine karşıda ben buradayım demeye devam ediyor gelin Casper VIA ailesinin yeni üyesi E1’i yakından inceleyelim.

Casper VIA E1’in Özellikleri Neler ve Fiyatı Ne Kadar?

Öncellikle Casper VIA E1, Türkiye’de ki satış fiyatı olan 700 TL ile başarılı bir etikete sahip olduğunu söyleyebiliriz. VIA E1 bizleri yekpare bir tasarımla karşılıyor. En kalın kısmı 8.4 mm olan Casper VIA E1’in ağırlığı ise 147 gram. Görsellerine baktığımızda E1’in diğer bir özelliği ise home tuşunda olan parmak izi okuyucu sensör. 5 İnç Ekrana sahip Casper VIA E1 kullanıcılarına IPS LCS Panel ve 720p HD çözünürlük kalitesi sunuyor. VIA E1 gücünü MediaTek yonga setinden alırken belirleten işlemci kapasitesi ise 2GB Ram olarak entegre edilmiş. Arka kamerası 8 Megapiksel olan Casper VIA E1’in ön kamerası ise 5 Megapiksel.

Casper orta segment VIA E1 ile nasıl bir satış trendi yakalayacak, bekleyip göreceğiz.

Kategoriler: İnceleme