10.09.2016 01:11

Cem Adrian Yeni Şarkısını Instagram’dan Duyurdu

Cem Adrian sevindirici haberi Instagram'da paylaştı. Cem Adrian Instagram'da fotoğraf paylaşarak duyurduğu yeni şarkısı Siyah Beyaz'ın stüdyo kaydını yayınladı.

En son çıkardığı Seçkiler 2 albümüyle yankı uyandıran sanatçı, yaptığı şarkıların sözlerinin kendisine ait olması ile hayranları tarafından takdir ediliyor. Son yıllarda gündemde çok bulunmasa da sevenleri tarafından gerek Instagram üzerinden gerek diğer sosyal medya hesaplarından takip edilen Cem Adrian, başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Hiçbir yerde söylemediği Siyah Beyaz şarkısının stüdyo kaydını yayınlayan Cem Adrian hayranlarına sevindirici haberi Instagram’dan paylaştığı fotoğraf ile duyurdu. İlk olarak Cem Adrian uygulaması üzerinden şarkıyı canlı yayında söyleyen sanatçı Adrian, beğenilen şarkının stüdyo kaydının 2012 yılında çekilmiş olduğunu Instagram üzerinden belirtti.

Cem Adrian’ın Asıl Adı : Cem Filiz

cem-adrian

Asıl adı Cem Filiz sahne adıyla Cem Adrian, karşımıza ilk olarak Mystica grubunun solisti olarak çıkmıştı. Daha sonra 2005 yılında ilk albümünü yayınlarak müzik hayatına tek başına giriş yaptı. Ses tınısından ve yorumundan dolayı pek çok kişi tarafından beğenilen sanatçının Şebnem Ferah, Sagopa Kajmer gibi kişilerle de düeti bulunuyor.

Konserlerin yanı sıra bar gibi mekânlarda sahne almayı tercih eden Cem Adrian, bir röportajında sessiz sakin geçen sahnelerin daha güzel olduğunu, hayranlarının da bundan daha çok hoşlandığını belirtmişti.