22.05.2017 22:22

Clash of Clans Beklenen Güncelleme Yayınlandı

Clash of Clans için uzun süredir beklenen güncelleme sonunda yayınlandı. Clash of Clans oyununun sistemini değiştiren güncellemenin yenilikleri neler?

Supercell tarafından yayınlanmış en başarılı mobil oyunlardan biri olarak gösterilen Clash of Clans, uzun bir süre önce yayınlanmış olmasına rağmen hala ciddi bir oyuncu kitlesine sahip. Oyunun uzun süreler bu şekilde ayakta durmayı başaran nadir mobil oyun serilerinden biri olmasının nedeni ise Clash of Clans için sürekli olarak yayınlanan güncellemeler.

Bu sayede Supercell bir nevi oyunun sürekli olarak güncel kalmasını ve sıkıcı olmaktan kurtulmasını sağlamakta. Yapımın en başarılı oyunlarından biri olan Clash of Clans şimdilerde yeni bir güncelleme daha yayınladığını duyurdu.

Clash of Clans Gemi Güncellemesi Geldi

Söz konusu güncelleme aslında daha önceden sinyallerini vermişti. Oyunun kullanıcı köy ekranında gemi enkazları gözükmeye başlamış, fakat yeni özelliğin kullanımına geçilmemişti. Şimdi ise Clash of Clans güncellemesinin detayları ortaya çıktı. İlk başta gemi enkazlarından çeşitli materyaller alınacağı yönünde bir izlenim olsa da Clash of Clans güncellemesi sonrasında, aslında oyuna gemi yolculuğu eklendiği ortaya çıktı.

Yeni güncelleme sonrasında kullanıcılar, istedikleri anda gemilere binerek yeni köyleri keşfetmek ve alanlar oluşturma imkanına sahip olacak. Bunun dışında Clash of Clans içerisinde yeni binalar, yeni savaş sistemleri ve bire bir oyun modları gibi değişimlerinde sunulduğunu söylemek gerekiyor. Bir diğer kapsamlı güncelleme olarak öne çıkan yeni güncellemenin Clash of Clans oyununa bir kez daha heyecan getireceği ise kesin. Oyunun güncellemesi için yayınlanan video serisine bakmak isterseniz yukarıda yer alan videoyu da inceleyebilirsiniz.