13.06.2017 21:04

Clash Royale 1.9 Sürümü Yayına Girdi

Clash Royale 1.9 sürümüyle beraber oyuna yeni özellikler geldi. Clash Royale 1.9 güncellemesi sonrasında gelen yeni özellikler neler? İşte tüm yenilikler.

Supercell, en başarılı mobil oyunlarından biri olarak gösterilen Clash of Clans oyununu yayınladıktan sonra sürekli bir yükseliş elde etmeye başladı. Yapımın hemen hemen aynı karakterleri kullanarak sistem değişikliğiyle beraber sunduğu Clash Royale oyunu da bunlardan bir tanesi olmuştu. Yine oldukça başarılı oyunlardan biri olarak gösterilen Clash Royale, düzenli aralıklarla da güncellemeler almaya başladı. Clash Royale için yayınlanan tüm bu güncellemelere ise bir yenisi daha eklendi. Şimdi ise Clash Royale 1.9 sürümü yayınlandı.

Clash Royale 1.9 Nasıl Değişiklikler Getiriyor

Clash Royale 1.9 sürümünün yayınlanmasıyla beraber oyuna özel mücadeleler ekleniyor. Üçlü Eliksir, Ani Ölüm ve Arttırma modu olarak sunulacak olan bu üç yeni oyun modunun, Clash Royale oyununa bir hayli aksiyon katacak. Bunun dışında oyuna yeni kartlarda eklenmekte. İskelet Namlusu, Top sepeti, Mega şövalye, Uçan makine kartlarını getiren Clash Royale 1.9 güncellemesinin bir diğer yeniliği ise savaş desteği yeniliği oldu.

Artık kullanıcılar 8.seviyeye geçerse Supercell tarafından sunulan yeni savaş destelerini de kullanabilecek ve daha fazla savaş desteği sunulmuş olacak. Son olarak Clash Royale 1.9 serisiyle beraber 2v2 modlarının da geliştirilerek çoklu oyuncu desteğinin de arttırıldığı belirtiliyor. Clash Royale 1.9 sürümünün hem iOS hem de Android için sunulduğunu da belirtelim.