27.06.2017 16:19

Daha Önce Görülmemiş iPhone 8 Görselleri Paylaşıldı

iPhone 8 için en net ekran panelleri paylaşıldı. iPhone 8 serisinin ekran panelleri hakkında nasıl görseller paylaşıldı. İşte yeni iPhone modeli!

Akıllı telefonların efsanesi olmaya aday olarak gösterileceği iddia edilen yeni seri iPhone 8 akıllı telefonları için bilgiler gelmeye devam ediyor. İlk olarak yenilenmiş akıllı telefonların yeni bir ekran sistemine geçiş yapacağı iddialarıyla değişim başlamıştı. Bu iddiaların hemen arkasından Apple’ın değişim sürecinde Home tuşuna son vereceği belirtilmişti.

Ardı ardına gelen iddialarla beraber yavaş yavaş şekillenmeye başlayan iPhone 8 akıllı telefonlarının son olarak tasarım detaylarının nasıl olacağı konusunda bilgiler paylaşılmıştı. Yeni serinin artık bambaşka bir tasarım ile geleceği konuşulurken modelin seri üretime girmesinin ardından beklenen tasarım görselleri de paylaşılmaya başlandı. Önce kasa görselleri, sonra kalıp görselleri derken şimdi ise iPhone 8 için ekran panelleri net bir şekilde görüldü.

iPhone 8

iPhone 8 Ekran Panelleri Kesinleşti Mi?

Apple’ın en büyük değişimi yapacağı iddia edilen ekran kısmında yeni panel görselleri paylaşıldı. Paylaşılan görsellere göre ekran kısmında beklendiği gibi kavisli ve çerçevesiz bir yapı söz konusu olacak. Şimdiden ilgi odağı olacak olan görsellerle beraber ekran üstünde parmak izi sistemi de güçlenmiş oldu. Çünkü iPhone 8 ekran paneli olduğu iddia edilen yeni görsellerde, iPhone 8 telefonlarının parmak izi sisteminin ekran üzerine olacağını belirten işaretler var.

Muhtemelen tam ekran formatında gelecek olan iPhone 8 panelleriyle beraber OLED ekran kullanımı yapılacağı da bir nevi kesinleşmiş oldu. Şu ana kadar gelen iPhone 8 görselleri içerisinde en başarılı, en net görseller olarak değerlendirebileceğimiz ekran panellerinin şimdiden telefonlar hakkında merak uyandırdığı da kesin. Yeni modelin Eylül ayı tanıtımından sonra iPhone 8 üzerinden kullanılan teknolojilerde kesinlik kazanmış olacak.