10.09.2016 01:45

Demet Akalın Başarısını Instagram’dan Paylaştı!

Demet Akalın Instagram'daki paylaşımları ile düşman çatlatmaya devam ediyor. Karşınızda başarısını Instagram'da paylaştığı fotoğraf ile duyuran Demet Akalın!

Sosyal medyada oldukça aktif olan Demet Akalın Instagram’da düşman çatlattı. Geçtiğimiz gün “Pırlanta” albümü ile başarısını tescilleyen Demet Akalın sevincini Instagram üzerinden paylaşarak herkese duyurdu. Demet Akalın’ın pırlantalara olan aşkını bilmeyen yoktur. Öyle ki pırlantaları ile Instagram’da fotoğraf paylaşmayı seven Akalın herkesi kıskandırıyordu. Bu yetmezmiş gibi şimdi “Pırlanta” albümünün başarısı ile kıskandırmaya devam edecek!

Demet Akalın IFPI’yı Kazandı!

demet-akalin-instagram2

Dünya Müzik Endüstrisi Birliği “IFPI” 2015 yılına ait raporlarını hazırladığı listeyi bugün yayınladı. 2015 yılında çıkarttığı “Pırlanta” albümü ile IFPI’nin yayınladığı listede Demet Akalın, 105 bin albüm satış rakamı ile birincilik tahtına oturmayı başardı. En çok satan albümler kategorisinde birinci sırayı kimseye kaptırmayan Demet Akalın’ı, “Bangır Bangır “ albümüyle 100 bin satış rakamına ulaşan Gülşen takip ediyor. Listede Funda Arar, Koray Avcı ve Linet gibi isimlerde yer alırken, listenin son sırasını ise 31 bin satışa ulaşan “Sen Orda Yoksun” albümü ile Göksel alıyor. Koray Avcı’nın listeye giriş yapmış olması çoğu kişi tarafından şaşkınlıkla karşılansa da 2015 yılının en popüler sanatçısı olduğunu unutmayalım.