06.09.2016 02:19

Demet Akalın’dan Olay Instagram Videosu: “O Tesbih Sallanacak!”

Demet Akalın'ın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı videoda "Hayatı Tesbih Yapmışım" şarkısında oynayan Sinan Akçıl tesbih çekmeyi de ihmal etmiyor.

Yaptığı her şarkısı ile Türkiye’ye damgasını vurmayı başaran güzel şarkıcı Demet Akalın eşi ve dostları ile katıldığı bir eğlenceyi Instagram hesabı üzerinden yayımlamadan edemiyor. İlk önce Fettah Can ve Fatih Ürek’in birlikte çekilmiş olduğu fotoğrafı paylaşıp, Fatih Ürek’in üzerindeki kıyafetlere ve aksesuarlara tam not veren Demet Akalın sonrasında ise olay yaratacak bir video paylaşımında bulundu. Paylaştığı videonun baş kahramanı ise genç kızların heyecanla izlediği ve çok sevdiği Sinan Akçıl idi.

 

Demet Akalın: “O Tesbih Sallanacak!”

Instagram hesabı üzerinden bu gece bir eğlencede çekilmiş olan videoyu paylaşan Demet Akalın, yakın arkadaşı olan Sinan Akçıl’ın eğlenceli anlarını da videoya dahil etmeyi unutmadı. Ebru Şallı ile 3 sene süren ilişkisini daha yeni noktalamış olan ancak video boyunca attığı kahkahalarıyla dikkat çeken Sinan Akçıl, bağıra bağıra söylediği ve söylerken çok eğlendiği “Hayatı tesbih yapmışım” şarkısına Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’tan aldığı tesbih ile devam etti.

Sinan Akcil da olsa o tesbih cekilecek😂😂🙀🙀 @sinanakcil 😂😂😂

DEMET AKALIN (@demetakalin) tarafından paylaşılan bir video ()