29.08.2016 19:07

Demet Evgar’dan İlginç Instagram Paylaşımı: Tarlada Çalıştı!

Demet Evgar Instagram'da ilginç bir video paylaşımında bulundu. Demet Evgar hayranları tarafından binlerce kez beğenilen Instagram paylaşımı büyük ilgi gördü.

Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Demet Evgar, Instagram hesabından ilginç bir video paylaşımında bulundu. Güzel oyuncunun hayranları tarafından büyük ilgi gören videoda Demet Evgar tarlada çalışırken görüntüleniyor.

Demet Evgar Tarla İşçisi Oldu!

Ünlü oyuncu Demet Evgar‘ın Egeli olduğunu tüm hayranları bilir. Evgar’ın yeşil sevgisi belki de Egeli oluşundan gelmektedir. Güzel oyuncu son olarak Instagram‘da paylaştığı bir video ile yeşile olan sevgisini gösterdi. Demet Evgar’ın tarlada çalışırken çekilen görüntülerinin bulunduğu video hayranları tarafından binlerce beğeni aldı. Evgar, videonun altına “Yevmiyemizi aldık… Herkese iyi mahsüller.” notunu düştü.

Bu Defa Bahçeye Merak Saldı

Bir dönem müzikle yoğun bir şekilde uğraşan Demet Evgar‘ın yeni hobisi bahçe oldu. Güzel oyuncu Instagram hesabından paylaştığı video ile bahçe işleriyle uğraştığının sinyalini verdi. Oyunculuk ve müzisyenlik dahil olmak üzere yaptığı hemen her işte başarılı olan Demet Evgar, önümüzdeki günlerde ünlü bir botanikçi olarak karşımıza çıkabilir.

Yevmiyemizi aldık…Herkese hayırlı mahsüller💚🙏🏻💚

Demet Evgar (@temedragve) tarafından paylaşılan bir video ()