08.09.2016 16:00

Demet Özdemir Sevgilisini Instagram’dan Sildi!

İlişkilerini göz önünde yaşamayı sevmeyen Demet Özdemir, Yusuf Çim çiftindeki son gelişmeler Instagram hesaplarında devam ediyor. Ayrıldılar mı barıştılar mı ?

2015 yılında yaz dizisi olarak başlayan Çilek Kokusu dizisinde partner olan Demet Özdemir ve Yusuf Çim, dizi sırasında sevgili rolünü oynamışlardı. Dizi yayınlandığı sıralarda hayranları tarafından birbirlerine çok yakıştırıyorlardı. Öyle ki yaz dizisi olarak başlayan Çilek Kokusu, kışında devam etmişti. Fakat yapımcılar kısa bir sürede bitirme kararı alarak diziye final yapmışlardı. İşte bu dizide başlayan aşktan kötü bir haber var!

Demet Özdemir Instagram’dan Fotoğraflarını Sildi!

demet-ozdemir

Bu günlerde Instagram hesaplarından sevgili olduklarını herkese duyuran çiftin ilişkileri düzgün gitmiyor. Bir kaç gün öncesinde Instagram hesabındaki birlikte olduğu fotoğraflarını silen ve takibi bırakan Demet Özdemir hayranları tarafından Instagram’da oldukça eleştirildi. Hayranları çiftin ayrılmalarına çok üzüldüklerini Instagram’da yaptıkları yorumlarla gösterdiler.  Yusuf Çim’in Instagram hesabındaki fotoğraflarını silmemesi ve Özdemir’in hesabını halen takip ediyor olması ise akılları karıştırmıştı. Demet’in Yusuf’la olan ilişkisinde tartışma yaşayıp kızgınlıkla bu davranışları sergilediği söylentiler arasında bulunuyor. Zaten ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan çift, bu konu hakkında hiçbir açıklama yapmadılar. Şimdi ise Yusuf’un Instagram hesabını tekrar takibe alan çiftin barıştığı düşünülüyor. Hayranları tarafından çiften bir açıklama bekleniyor.