29.05.2017 17:16

Deniz Seki Yeni Kitabını Instagram’dan Duyurdu

Ceza evinde bulunan güzel şarkıcı bu süreç içerisinde ikinci kitabını görücüye çıkartıyor. İlk kitabı ‘Denizin Dibi’ olan şarkıcı çok geçmeden ikinci kitabı ‘Mutluluğa Söz Verdim’ isimli kitabını piyasaya sürdüğünü Instagram hesabından paylaştı. Ceza evinde geçirdiği zor zamanlar

Ceza evinde bulunan güzel şarkıcı bu süreç içerisinde ikinci kitabını görücüye çıkartıyor. İlk kitabı ‘Denizin Dibi’ olan şarkıcı çok geçmeden ikinci kitabı ‘Mutluluğa Söz Verdim’ isimli kitabını piyasaya sürdüğünü Instagram hesabından paylaştı. Ceza evinde geçirdiği zor zamanları yazarak atlattığını söyleyen Deniz Seki ,5 Haziran 2017 tarihinde tahliye olacağını Instagram hesabından paylaştı. Hayranlarının heyecanla beklediği tahliye gününe sayılı günler kaldı. Çoğu meslektaşının desteği ile müzik dünyasından uzak kalmayan sanatçı eski albümünde bulunan ‘Hayat İki Bilet’ şarkısına klip de çekmişti. Instagram’ında paylaşılan güzel sanatçının 5 Haziran’da gerçekleşecek olan tahliyesini 2 saat erteletmesi takipçilerini meraklandırıyor. Basın mensupları için tahliyesini iftardan sonra yapacağını duyuran sanatçı hayranlarını sevindirdi.

Deniz Seki- Faruk Salman Aşkı Bitti

2 yıldan fazla bir süredir Bakırköy kapalı ceza evinde yatan şarkıcının nişanlısı Faruk Salman’dan ayrıldığı magazin dünyasına bomba gibi düştü.  Geçtiğimiz günlerde Hakan Ural, bir TV programında Deniz Seki ve Faruk Salman ilişkisinin bittiğini dile getirmiş ve ayrılığın perde arkasına açıklık getirmişti. Hayranlarını üzen bu haber üzerine Deniz Seki tarafından herhangi bir açıklama gelmedi.

Kategoriler: Magazin