08.06.2017 01:16

Deniz Seki’nin İlk Instagram Paylaşımı

Geçtiğimiz günlerde tahliye olan Deniz seki Instagram hesabından ailesi ile çekindiği fotoğrafı paylaştı. Hayranlarının büyük destek verdiği sanatçı Deniz Seki gerçekleştirdiği basın toplantısında ilerleyen günlerde projelerle birlikte olacaklarını belirtti.

Bakırköy Kadın Kapalı Ceza evinde yatan Deniz Seki 5 Haziran tarihinde tahliye oldu. Cezaevi çıkışında gazetecilere konuşan Deniz Seki, çok zorlu bir süreç olduğunu ve dinlenmek istediğini belirtmişti. Ceza evinden sonra otele yerleşen Deniz Seki sevdikleri ve ailesi ile vakit geçirdi. 2 gün önce tahliye olan sanatçı annesi ile otel odasında hasret gideriyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta kardeşleri ve annesi ile poz veren Deniz Seki’nin mutluluğu gözlerinden okunuyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “ailem” yazarak paylaşan sanatçıya hayranlarından destek mesajları geliyor.

Basın Toplantısında Gözyaşları Durmadı

Geçtiğimiz gün basın toplantısı düzenleyen Deniz Seki gözyaşlarına hakim olamadı. Uyuşturucu satıcılığından dolayı 2014 yılında girdiği Bakırköy Kadın Kapalı Ceza evinden tahliye olan Deniz Seki yeni projeler ile sevenleriyle buluşacağını dile getirdi. Gerçekleştirdiği basın toplantısında müziği bırakmadığını ve şarkı söylemeyi çok özlediğini dile getiren sanatçı canımı yakmayın, benden bahsederken biraz daha yumuşak dille bahsedin ricasında bulundu.

Kategoriler: Magazin