13.09.2016 18:37

Deniz Seki’nin Yeni Klibi Youtube’da

Bir süredir cezaevinde bulunan sanatçı Deniz Seki'den yeni bir klip daha! Youtube kanalı Netd'de yerini alan klip hayranları tarafından şimdiden çok sevildi!

Uzun bir süredir cezaevinde olan sanatçı Deniz Seki şarkılarını hayranları ile buluşturmaktan kendini alıkoyamıyor. Güçlü duruşu ve hayata bakışı ile herkese örnek olan Deniz Seki, cezaevindeyken günlerini yazarak geçirdiğini bir röportajında dile getirmişti. Söz yazarlığı da bulunan sanatçı hapishanede bulunduğu süreçte “Dibi” isimli bir de kitap yazmıştı. Bununla da yetinmeyen sanatçı cezaevine girmeden önce yaptığı şarkılara klip çekerek hayranları ile buluşmaya devam ediyor.

Deniz Seki’den Yeni Klip

İz albümünde bulunan Nerelerdeydin” şarkısına klip hazırlayan Deniz Seki’nin kardeşi Serdar Seki klibin yönetmenliğini üstlenmiş bulunuyor. Prodüksiyonluğunu Seyhan Müzik’in üstlendiği klip Youtube netd kanalında yerini aldı. Bir gün gibi kısa bir sürede Youtube’da 90 bin izlenime ulaşan şarkının çok sevileceği şimdiden belli oluyor. Sözleri Deniz Seki ‘ye ait şarkı, sanatçının hayranları tarafından çok benimsendi. Cezaevinden çıkmasına az bir zaman kalan Deniz Seki’nin şimdiden konserleri için anlaşma imzaladığı iddia ediliyor. Ayrıca TV ekranlarında da reality show yapacağı iddia edilen sanatçının hayranları hapisten çıkışını dört gözle bekliyor.