28.04.2016 13:27

Dinlenilmesi imkânsız olan Dünya’nın En Güvenli Telefonu!

Sirin Labs Solarin ismi verilen dünyanın en güvenli telefonu, İsrail ve İngilizlerin ortak çalışması olarak sunuldu, dünyanın en güvenli telefonu önümüzdeki ay satışa çıkacak, İşte dünyanın en güvenli telefonu hakkında tüm detaylar.

Türkiye’de yaşanan illegal telefon dinlemelerinden ve yaklaşık 50 milyon kişinin kimlik bilgilerinin internete sızdırılmasından sonra Dünyanın En Güvenli Telefonu nedir, bu sızıntılara nasıl engel olunur diye vatandaşlardan sorular gelmeye başlarken teknoloji devleri ve yazılım mühendisleri, kullanıcılarının gizliliği ve global çapta ki bu tehlikeler için Sirin Labs Solarin yani Dünyanın En Güvenli Telefonu‘nu üretti.

 

Dünyanın En Güvenli Telefonun Fiyatı Tam 20.000 Dolar

dunyanin-en-guvenli-telefonu
İsrail ve İngiliz ortak çalışması hakkında bilgi veren Moshe Hogeg, “Dünyanın En Güvenli telefonu diye satışa çıkardığımız bu ürün yani Sirin Labs Solarin askeri güvenlik sınıflardan bile daha yüksek bir teknolojiye sahip, entegre edilmiş donanım ve teknik yazılımlarından dolayı dinlenilmesi imkânsız, takip edilmesi ve izlenilmesi imkânsızdan da üst seviyededir” dedi.

 

Technolat Bilişim Editörleri olarak Sirin Labs Solarin, Dünyanın En Güvenli Telefonu olsa dahi Türkiye’de, 20.000 Dolar yani yaklaşık 57.000 liralık bu telefonun vatandaşlar tarafından tercih listesine koyulabileceğine inanmıyoruz.

 

Önümüzde ay satışa çıkacak olan Sirin Labs Solarin, Dünyanın En Güvenli Telefonu sloganıyla nasıl bir satış trendi yakalayacak hep beraber göreceğiz.