23.06.2016 19:00

Dropbox için Yeni Özellikler Geldi!

Ünlü bulut depolama servisi Dropbox için yeni özellikler eklendi. Peki Dropbox'ın yeni özellikleri neler? İşte yepyeni Dropbox özellikleri ve detayları!

Bulut dosya depolama servisi Dropbox, şimdilik bir kısmı sadece iOS kullanıcıları için gelen yepyeni özelliklerini duyurdu. Dropbox, milyonlarca kullanıcısına sunacağı dökümanların dijitalleştirilmesi imkanı ile dijitalleşme yolunda büyük bir rol oynayacak

Dropbox ile Tarama!

Mobil aygıtlardaki tarama uygulamaları her geçen gün popüleritesini artıyor. Ancak Dropbox‘ın şimdilik sadece iOS işletim sistemi için sunduğu tarama özelliği ile tarama işlemi artık bir adım daha öteye taşınmış olacak. Çünkü Dropbox, bulut tabanlı bir depolama servisi ve bu sayede bütün dosyalara istenilen aygıt üzerinden erişme gibi bir şansı sunuyor. Bu dökümanların başkalarıyla Dropbox üzerinde paylaşılması da Dropbox‘ı bir adım öne taşıyan etmenlerden birisi olarak kabul edilebilir.

Dropbox‘a Eklenen Diğer Özellikler!

Dropbox kullanıcıları artık özel olarak istedikleri kişilerle dosya paylaşımı yapabilecek ve bu dosyalara yorumlar ekleyebilecekler. Kullanıcılar, paylaşım yaptıkları dosyalara kimlerin eriştiğini de görebilecekler. Dropbox masaüstü uygulaması üzerinden ise dosya paylaşımı artık mümkün hale getirildi. iOS kullanıcıları tarama işlemine ek olarak Dropbox üzerinden Microsoft Office belgeleri oluşturabilecekler.

Bütün bu yeniliklerin yakında Android işletim sistemine sahip mobil cihazlara da gelmesi bekleniyor.