12.08.2016 17:34

E-Kitap Okuyucu Kobo Glo HD D&R’da İndirime Girdi!

D&R’ın Türkiye’ye getirdiği e-kitap devi Kobo’nun Glo HD modeli, 21 Ağustos’a kadar tüm D&R mağazaları ve dr.com.tr’de indirimle 399 TL’ye satışa sunuluyor.

D&R’ın kitapseverlerin diledikleri yerde ve zamanda daha sık kitap okumaları için Türkiye’ye getirdiği Kobo’da indirim başladı. Kobo’nun gece ve gündüz her türlü ışıkta kolay okuma özelliğine sahip e-kitap okuyucusu Glo HD modeli, tüm D&R mağazaları ve online satış sitesi dr.com.tr’de 21 Ağustos’a kadar 399 TL’ye satılıyor.

Kobo Glo HD; 6 inç büyüklüğünde HD Carta E Ink’in HD 300 ppi dokunmatik ekranı, ayarlanabilir punto, boyut ve satır aralıkları sayesinde kitaba yakın bir görüntü sunuyor. Kobo Glo HD, anti parlaklık özelliği sayesinde aydınlık, konfor ışığı özelliği sayesinde ise karanlık ortamlarda rahat kitap okumaya olanak sağlıyor.

Kobo Glo HD’nin özellikleri

kobo_gorsel

3.000 adet e-kitap kapasiteli e-kitap okuyucu Kobo GLO HD 4GB dahili hafızasıyla birlikte geliyor. Kobo GLO HD ‘de 11 adet yazı tipi ve 48 yazı boyutu arasında seçim yaparak e-kitabınızı istediğiniz şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Yine e-kitabınızı okurken, not alabiliyor, sayfa boşluklarını ayarlayabiliyor, sayfa işareti koyabiliyorsunuz. Ayrıca önemli gördüğünüz yerlerin altını çizebiliyor ve paragrafları da işaretleyebiliyorsunuz. Kobo GLO HD, tek şarjla 2 aya kadar pil ömrüne de sahip. Bu sayede e-kitap okuyucunuz ile bir e-kitabın tamamını ekstra şarja gerek kalmadan okuyabiliyorsunuz.