02.07.2016 20:04

EA Sports Juventus ile Anlaştı!

EA Sports yakın zamanda piyasaya çıkartacağı FIFA 2017 serisi için Juventus ile anlaştı. Juventus'un bütün futbolcuları yüz tarama testine sokulacak.

FIFA serilerinin sahibi olan EA Sports firması İtalyan futbol takımı olan Juventus ile anlaşma yaptı. Her sezon için yeni bir seri çıkartan EA Sports yakında çıkartacağı FIFA 2017 ile KONAMI firmasının yaptığı PES 2017 serisine büyük oranda fark atmak istiyor. İki firma her sezon çıkarttıkları oyunlar ile bir birini geçmeye çalışsa da son çıkan seriler ile EA Sports arada ki farkı açmaya başlamış gibi görünüyor. Peki EA Sports’un FIFA 2017‘deki büyük kozu nedir?

Juventus ile Anlaşma Yapıldı

EA Sports FIFA serisini piyasaya çıkartmadan önce anlaşma yaptığı oyuncuları yüz tarama sistemlerine sokarak onların oyunda daha gerçekçi durmalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda yüz tarama sistemlerinden alınan örnekler ile diğer futbolcularında daha gerçekçi durması başarılıyor. “FIFA 2017 piyasaya ne zaman çıkacak?” soruları sorulurken EA Sports atak yaptı ve Juventus futbol takımı ile anlaştı. Söz konusu yapılan anlaşma ile Juventus’da forma giyen bütün futbolcular EA Sports‘un yüz tarama sistemine girecek. Bu sayede Juventus’un bütün futbolcular FIFA 2017 serisinde inanılmaz gerçekçi duracak. Aynı zamanda EA Sports aldığı yüz tarama örnekleri ile diğer takımlarda forma giyen futbolcularında yüzlerini gerçekçi yapmaya çalışacak.