06.09.2016 23:33

Ebru Gündeş’in Ayrılığı Instagram’da Olay Oldu!

Gelecek sezon O Ses Türkiye'de yer almayacak olan Ebru Gündeş Instagram'dan veda paylaşımlarına devam ediyor. İşte Ebru Gündeş'in son Instagram paylaşımı!

Yapımcılığını Acun Medya’nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın üstlendiği son yılların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye‘nin jüri üyelerinden Ebru Gündeş, önümüzdeki sezonda jüri koltuğunda oturmayacağını duyurmuştu. Ebru Gündeş‘in gelecek sezon O Ses Türkiye kadrosunda bulunmayacağını öğrenen yarışmanın diğer jüri üyeleri Hadise ve Murat Boz, ünlü şarkıcıya sosyal medya üzerinden duygusal bir şekilde veda ettiler. Ebru Gündeş, yakın arkadaşları Hadise ve Murat Boz’un veda paylaşımlarına Acun Ilıcalı ile çekilmiş olduğu bir fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden paylaşarak yanıt verdi.

Acun Ilıcalı’dan Duygusal Sözler

Ünlü iş adamı Acun Ilıcalı da, Ebru Gündeş’in ayrılığı hakkında Instagram hesabı üzerinden duygusal bir paylaşımda bulundu. Ilıcalı, yaşananların geride kalacağını söyleyerek Ebru Gündeş’in önümüzdeki yıllarda yeniden O Ses Türkiye kadrosuna dahil olacağının sinyalini verdi.

Ebru Gündeş: “Biz Bir Aileyiz.”

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Acun Ilıcalı’nın paylaşımı sonrası yeni bir fotoğraf yayınlayarak “Biz bir aileyiz.” dedi. Ebru Gündeş’in Instagram paylaşımı hayranları tarafından binlerce kez beğenildi.