18.09.2016 19:10

Ebru Şallı Instagram’da Arda Turan’a Teşekkür Etti

Adı Cem Yılmaz ile aşk dedikodularında bulunan Ebru Şallı, Instagram hesabından Arda Turan'a teşekkürlerini iletti. Arda Turan'a TOFD'den de teşekkür mesajı geldi.

Sinan Akçıl’dan ayrıldıktan sonra adı Cem Yılmaz ile aşk dedikodularına karışan manken ve pilates hocası Ebru Şallı Instagram hesabından Arda Turan’a teşekkür etti. Cem Yılmaz ile olan kısa ilişkisinin ardından konuşmada bulunmayan manken Ebru Şallı, spor yaparak ve sağlıklı beslenerek günlerini Instagram’dan fotoğraf paylaşarak geçiriyor.ebru-sallı-instagram

Arda Turan’dan Büyük Bağış

Omurilik Felçlileri Derneği’nde gönüllü olarak görev yapan Ebru Şallı ,başarılı futbolcunun yapmış olduğu desteklerden dolayı Instagram’dan teşekkürlerini iletti. Arda Turan’ın omurilik felçlilerine habersizce yapmış olduğu 10 adet akülü tekerlekli sandalye bağışından dolayı TOFD’den de teşekkür mesajı geldi. Türk milli futbolunun gururu olan ve yurt dışında oynadığı Barcelona takımı ile büyük başarılara imza atan Arda Turan, vatanına yardım etmeyi unutmuyor. En son yapılan maça çağrılmayan milli takım kaptanı Arda Turan’ın kırgınlığını daha önceki haberimizde dile getirmiştik. Zor günler geçiren futbolcuya Instagram’da destek mesajları gelmeye devam ediyor. Sevilenleri tarafından duruşu ve yaptıkları ile her daim takdir edilen futbolcu, omurilik felçlilerine yapmış olduğu yardımdan dolayı bir kez daha takdir edildi.