01.08.2016 12:16

Ece Seçkin, YouTube’da 11 Milyon İzlenmeye Ulaştı!

Ece Seçkin, Adeyyo klibiyle YouTube'da kısa sürede 11 milyon izlenmeye ulaştı. İşte Ece Seçkin'in YouTube'daki izlenme sayısıyla ilgili detaylar!

Ece Seçkin, 24 yaşında genç bir yıldız ve genç yaşında kazandığı başarılarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Daha önce “Follow Me”, “Hoşuna Mı Gidiyor”, “Aman Aman” gibi şarkılarıyla adından söz ettiren Ece Seçkin, son olarak Adeyyo isimli yeni parçasına çektiği kliple de milyonlara ulaştı. Adeyyo klibi YouTube’da 15 gün gibi kısa bir süre içerisinde 11 milyon izlenme sayısına ulaşmayı başardı.

Ece Seçkin’nin Adeyyo Klibi YouTube’da Rekorlar Kırıyor!

Ece Seçkin‘in yeni çıkardığı DMC Müzik imzalı Zamanım Yok albümünün içerisinde yer alan “Adeyyo” şarkısı kısa sürede YouTube üzerinden milyonlara ulaştı. Genç sanatçının yeni şarkısının düzenlemesini ise Ozan Doğulu yaptı. “Adeyyo” kelimesi ise milyonların diline daha şimdiden dolanmayı başardı.

YouTube’daki netd kanalı üzerinden yayınlanan Adeyyo klibi, birçok dev rakibini de geride bırakmayı başardı. Geçtiğimiz üç hafta içerisinde netd kanalına yüklenen videolar arasında en çok izlenen video olmayı da başaran Adeyyo klibi; Murat Boz, Kenan Doğulu gibi isimlerin yeni çıkardıkları kliplerini de açık ara geride bıraktı.

Adeyyo’nun izlenme sayısı her geçen gün artmaya da devam ediyor. Genç sanatçı Ece Seçkin’e daha nice izlenme sayıları ve başarılarının devamını diliyoruz.