18.09.2016 14:30

Emel Sayın’dan Instagram’da Duygusal Veda!

Emel Sayın gençlik aşkına Instagram'dan veda etti. Tarık Akan ile gençlikte 4 sene aşk yaşayan Emek Sayın hüzünlü Instagram paylaşımı ile herkesi duygulandırdı.

Yeşilçam‘ın en yetenekli ve güzel kadın oyuncaları arasına ismini altın harfler ile yazdırmış olan ve “Devletin Sanatçısı” unvanına sahip olan Emel Sayın, Instagram hesabı üzerinden gençlik aşkı Tarık Akan’a duygusal bir şekilde veda etti.

Bunca zaman Yeşilçam‘da en çok “Damat Ferit” unvanı ile tanınmış olan Tarık Akan, apansız yakalandığı akciğer kanserinden dolayı uzun bir süredir tedavi görmekteydi. Ancak Tarık Akan‘ın akciğer kanseri tedavisi gayet olumlu olarak sonuçlanmış olsa da kanser çoktan karaciğerine zarar vermiş olduğundan hayatını kaybetti. Expo 2016 yerliler serisinde konser veren şarkıcılardan biri olan Emel Sayın, bir çok şarkıyı seslendirdikten sonra hayranları mavi boncuk şarkısını isteyince aniden duygusallaşarak, göz yaşlarına hakim olamadı.

Güle güle sevgili……. TARIK

Emel Sayın (@emelsayinofficial) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Emel Sayın’dan Gençlik Aşkına Instagram’da Hüzün Dolu Veda!

Emel Sayın, ‘Mavi Boncuk’, ‘Yalancı Yarim’ ve ‘Feryat’ filmlerinde birlikte rol aldığı Tarık Akan’a Instagram hesabı üzerinden de hüzünlü bir şekilde veda etti. Instagram hesabında, gençlik döneminde 4 seneye yakın bir süre aşk yaşadığı Tarık Akan’a “Güle güle sevgili……. TARIK” sözleri ile veda etti.