16.06.2016 15:41

En Çağdaş ve Modern İngilizce Konuşma Yöntemi konusarakogren.com’da

İngilizce öğrenmek için sizi konuşarak öğren sistemi ile tanıştırıyoruz. İşte konuşarak ingilizce öğrenme sistemi!

İngilizce öğrenmek için en etkili ve en hızlı yöntem olan konuşarak öğren sistemi ile hala tanışmadıysanız henüz kaybetmiş değilsiniz. Yazarak veya ezberleyerek öğrenmek yerine sadece konuşarak İngilizce öğrenmek istemez misiniz? Üstelik Amerikalı eğitmenler eşliğinde İngilizceyi akıcı olarak konuşabilirsiniz. Kendinizi tanıtma ile başladığınız derslere ileriki dönemlerde İngilizce aylar, İngilizce günler ve mevsimlerin Türkçe okunuşu dersleri ile devam edebilir ve vücudunuzu İngilizce olarak tanıyabilirsiniz. Mesela, burnunuzu İngilizce olarak söylemek istiyorsanız Nose, kelimesini kullanabilirsiniz. Ya da elleriniz için Hand, veya bacaklarınız için Leg, terimlerini kullanabilirsiniz. İngilizceyi konuşarak çok kısa sürede öğrenebilir ve vücudunuzun tüm bölümlerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz her yerde istediğiniz saatlerde aldığınız dersler ile İngilizcenizi akıcı bir hale getirebilirsiniz. Klasik yöntemleri bir kenara bırakın. Ana diliniz gibi İngilizce konuşmak için konuşarak öğren sistemine dâhil olmanız yeterlidir. Amerikalı eğitmenler sayesinde bugüne kadar öğrenemediğiniz İngilizceyi zorlanmadan öğrenmeniz mümkündür. Peki, Gaziantep ingilizce kursları Konuşarak öğren sistemi ile derslere başlamak için öncelikle eğitmenler tarafından seviyeniz belirlenmektedir. Seviyenizin ne durumda olduğu öğrenildikten sonra ders almaya nereden başlayacağınıza karar verilir ve sizin istediğiniz saatlerde ders verilir. Böylece hem vakit kaybetmeden derslere başlayabilir, hem de sadece bilmediklerinizi öğrenmek için derslere katılabilirsiniz. Kurslara ve dershanelere tonlarca para dökmenize gerek kalmadan sadece konuşarak İngilizce öğrenebilirsiniz. Belki bu zamana kadar birçok kez İngilizce öğrenmek için çaba gösterdiniz. Belki de sadece kendinizi tanıtmaktan öteye geçemediniz. Artık geçmişi bir kenara bırakın ve konuşarak öğren sistemi ile hemen şimdi öğrenmeye başlayın. Çok kısa sürede akıcı bir şekilde İngilizce konuştuğunuza siz bile inanamayacaksınız. Eğer İngilizce öğrenmek istiyorsanız hemen sisteme kayıt olarak ders almaya başlayabilirsiniz.

İngilizce öğrenerek yapabileceğiniz sayısız şey var. Mesela en sevdiğiniz filmleri alt yazılı olarak izleyebilir, dinlemekten usanmadığınız şarkıları anlamlarını bilerek dinleyebilirsiniz. Ya da yeni arkadaşlıklar kurarak hayatınızı bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Daha bitmedi. Belki de yeni bir iş ortamına geçiş yaparak kariyeriniz için ilk adımı atabilirsiniz. İngilizce öğrenerek hayallerinizi tamamıyla gerçekleştirebilirsiniz. http://www.konusarakogren.com/blog/ingilizce-sayilar/ dersleri öğrenmek isteyenlerin tek adresidir. Eğer siz de İngilizce öğrenmek için can atıyorsanız ve şimdiye kadar denediğiniz tüm yöntemler sizi yıprattıysa konuşarak öğren sistemine kayıt yaptırarak boşa geçen zamanınızı geri kazanabilirsiniz. Belki de yurt dışına seyahat etmeyi çok seviyorsunuz ancak İngilizce bilmemeniz sizi epey zorluyor. O zaman sadece konuşarak İngilizce konuşamaya hazır olun. Çok kısa sürede akıcı bir dille İngilizce konuşarak yurt dışı seyahatlerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. İngilizceyi neden öğrenmek istediğinizin hiçbir önemi yok. Konuşarak öğren sistemi ile hayallerinize daha yakınsınız. Bu zamana kadar harcadığınız zamanı geri kazanmak için hemen kayıt yaptırarak Amerikalı eğitmenler eşliğinde İngilizce öğrenmeye başlayabilir, hayatınızı baştan aşağı değiştirebilirsiniz.

Kategoriler: Diğer