08.05.2016 18:37

En Çok İndirilen Android Oyunlar 2016

En çok indirilen Android oyunlar 2016 listemizde bugüne kadar en çok indirilen Android oyunları yer almaktadır. İşte en çok indirilen Android oyunlar 2016!

Android günden güne popülerliğini bir kademe daha yükseltirsen, üreticilerin cihazlarında yer verdiği güçlü donanım parçaları sayesinde PC ve konsol cephesindeki oyuncuların bir kısmı yavaş yavaş mobil oyunlara yönelmiş durumda. Artık gelişen teknolojinin getirisi olan mobil oyunlar sayesinde mobil oyunculuk bir sektör haline gelmiş durumda. Bu nedenle mobil oyuncuların kesinlikle ilgisini çekeceğine inandığımız en çok indirilen Android oyunlar sizler için bu yazıda bir araya toplandı.

En Çok İndirilen Android Oyunlar 2016

Çoğunu yakından tanıdığımız bu Android oyunlar milyonlarca indirme sayısına ulaşarak sahiplerine muazzam miktarlarda para kazandırdılar. Peki en iyi Android oyunları neler?

Clash of Clans
en çok indirilen android oyunlar 2016, clash of clans

Hemen hemen hepimizin adını duyduğu, yakından tanıdığı bir mobil oyun olan Clash of Clans, yapımcılığını Supercell’in yaptığı bir mobil oyundur. 2016 yılının en çok indirilen Android oyunları arasında zirveye yerleşen Clash of Clans oyununu uzun süre de yerini korurken göreceğimize eminiz.

Candy Crush Saga

en çok indirilen android oyunlar 2016, candy crush saga

Candy Crush Soda Saga ve Farm Heroes Saga oyunlarının geliştiricisi tarafından hazırlanan ve en çok indirilen Android oyunlar 2016 listesine ikinci sıradan giren Candy Crush Saga her yaştan Android kullanıcısına hitap ettiği için milyonlarca indirme sayısına ulaştı.

Benim Konuşan Tom

en çok indirilen android oyunlar 2016, benim konuşan tom

Çocukların gelişiminde olumlu açıdan büyük pay sahibi olan Benim Konuşan Tom oyunu milyonlarca indirme sayısına ulaşarak bu listeye girmeye hak kazandı.

Pou

en çok indirilen android oyunlar 2016, pou

Eğitici ve öğretici olduğu gibi bir o kadar da eğlenceli bir Android oyunu olan Pou, çocukların günlük olarak oynayabileceği bir mobil oyundur.

ÇILGIN HIRSIZ

en çok indirilen android oyunlar 2016, çılgın hırsız

Minyonlarla dolu bir sonsuz koşu oyunu oynamaya hazır mısınız? En çok indirilen Android oyunlar 2016 listesinde en eğlenceli oyunlardan biri olduğunu inkar edemeyeceğimiz Çılgın Hırsız oyununu Android cihazınıza mutlaka indirmenizi tavsiye ederiz.

Hay Day

en çok indirilen android oyunlar 2016, hay day

Clash of Clans gibi bu oyunun da geliştiricisi Supercell! Android için çiftlik oyunu arayanlara mutlaka tavsiye edeceğimiz bir ücretsiz çiftlik oyunu olan Hay Day, çiftlik yönetmeyi seven Android kullanıcılarını çok eğlendirecek.

Hill Climb Racing

en çok indirilen android oyunlar 2016, hill climb racing

Fingersoft tarafından geliştirilen Android 2 boyutlu yarış oyunu olan Hill Climb Racing, 2016 yılında en çok indirilen Android oyunları arasında yerini koruyor. Sonsuz koşu türündeki oyunlar ile benzerlik gösteren bu oyunda arabanız ile gidebildiğiniz en uzak mesafeye gitmek için uğraşıyorsunuz.

Eğlence, spor, yarış, strateji, eğitim ve daha birçok kategoride uygulamanın yer aldığı en çok indirilen Android oyunlar 2016 listesi bu şekilde.