En Güvenli 5 Android İnternet Tarayıcısı!

Güvenli internet tarayıcıları mobil kullanıcıların gizliliği için de büyük önem arz etmektedir. Android için en güvenli internet tarayıcıları ise bu yazımızda!

android en guvenli internet tarayicilari

Günümüzde güvenlik ve gizliliğin korunması teknoloji ile iç içe olan her kullanıcının dikkat etmesi gereken noktalardan biridir. Her geçen gün özel hayatımızın bir parçası olan uygulamalar ve oyunlar kimi zaman hadlerini aşabiliyor ve gizliliğimizi açığa vurabiliyor. Bu gibi durumlarda kullanıcıların kullandıkları internet tarayıcılarına dikkat etmeleri ve bu internet tarayıcılarının kendileri ile ilgili bir bilgi depolama veya paylaşımında bulunmadığına emin olmaları gerekmektedir. Aşağıda listelediğimiz tarayıcılar Android cihazlarınız ile internette sörf ederken gizliliğinizi en üst düzeyde tutan tarayıcılardır.

İşte Android için En Güvenli İnternet Tarayıcıları!

orfoxOrfox: Tor Browser for Android

The Tor Project tarafından geliştirilen Tor Browser tarayıcısının mobil uygulamasıdır.

kryotonKrypton Anonymous Browser

İnternette tamamen anonim olarak sörf yapmak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir tarayıcı olan Krypton Anonymous Browser, Android işletim sisteminin en güvenli tarayıcılarındandır.

ghosteryGhostery Privacy Browser

Ghostery Privacy Browser, tamamen güvenlik ve gizlilik üzerine kurulmuş bir tarayıcdır.

anticipateAnticipate

Anticipate tarayıcısı custom tab özelliği sayesinde uygulamalardan çıkmadan internet sitelerini açmanızı sağlıyor.

dolphinDolphin Tarayıcı

Dolphin Tarayıcı, Android platformunun en hızlı ve en güvenli tarayıcıların biridir.

Kategoriler: Liste
 • cwlerde

  ister ios olsun, ister android hatta windows olsun hiç fark etmez tek stabil bir tarayıcı vardır bana göre ve baba gibidir ki üstüne hız, güvenlik, az kaynak tüketimi noktasında tanımam.. Google Chrome, bir çoğu bana karşı çıkabilir ama diğerlerinin şu sıralar artı özelliği bile olsa koskoca arkada Google’ın desteği, güncelleme ve güvenirliğinden ötürü baba gibi akmaz kokmaz durur 🙂

 • can

  Tor Browser kullanıyorum ben bilgisayar da da kullanıyorum ipnizi gizlemede be mahkemenin kapattigi sitelerede girmezde üstünlügünü kanıtlamış bir tarayıcı herkese tavsiye ederim.

 • Serkan

  Valla o kadar çok uygulama varki seçerken zorlanıyorum artık. Birde bu browser uygulamalarında kasma sorununu olsalar çok güze olur iki site gezince ısınıyor telefon.

 • Kader

  Favorim tabi ki Tor 🙂 Ama Dolphin ‘de pek yabana atılacak bir tarayıcı değil.. Listeniz çok iyi olmuş Adnroid ve tarayıcılar hakkında bilgisi olan birçok kişi bu listeden en az üçünü tavsiye eder.

 • fatih

  bunların hepsini hemen hemen kullandım aslında hepsi aynı taban altında çalışıyor kalanları sadece süs… Ama safari bunlardan biraz daha farklı daha sağlam gibime geldi

 • Furkan Çelebi

  Bana göre her zaman en iyi tarayıcı google chrome dur. androidde yoksa eğer dolphin de iyi diye biliyorum ama çok bir bilgim yok açıkcası.

 • Burhan Ozdes

  harika bir site . açık konuşuyum imreniyorum bu siteye. tek kelime ile harika konu anlatımı vs. sitenin temasına zaten diyecek yok.