17.03.2016 18:09

En İyi Clash Royale Taktikleri

Clash Royale oyununda başarılı olmak için uygulamanız gereken Clash Royale taktikleri bu yazıda! İşte sıkça merak edilen en iyi Clash Royale taktikleri!

clash royale taktikleri

Clash of Clans oyunu ile yükselişe geçen mobil oyun yapımcısı Supercell‘in geçtiğimi aylarda yayınladığı kart tabanlı strateji oyunu Clash Royale çok kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı ve günümüzde 10 milyondan fazla indirilen bir mobil oyun durumunda.

Oyuna ilk başladığınız zamanlarda elinizi oyuna alıştırmak veya taktik geliştirmek çok zor olabiliyor. Bu nedenle çoğu oyuncu daha oyunun başında oyunu bırakabiliyor. Fakat size vereceğimiz bazı Clash Royale taktikleri ile çok daha güçlü savunma ve saldırılar yapabileceksiniz.

Clash Royale Taktikleri

Kartlarınızı Dikkatli Yükseltin

Parayı bol bulunca doğrudan kartlara abanmayın. Belli kartlar üzerine strateji geliştirin ve sadece ihtiyacınız olan kartları yükseltin. Bu sayede paranızı çok daha idareli ve etkili kullanmış olacaksınız.

Desteniz Herşeyiniz

Savaş arenasında en büyük yardımcınız desteniz olacaktır. Destelerinizde hem saldırı hem de savunmaya eşit ağırlık vermeyin. Tek bir hedefe odaklanın.

İskelet Ordusu Kartını Unutmamak Lazım

20 ayrı savaşçıdan oluşan İskelet Ordusu Kartı rakibinizin güçlü kahramanlarını oyalamak için en büyük yardımcınız olacaktır. Bu kartı mutlaka doğru zamanda kullanmaya özen gösterin.

Acele Etmeyin

İlk saldırıyı yaparak ön geçtiğinizi düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Sabırla bekleyin ve rakibinizin taktiğini çözmeye çalışarak ilerleyin. Rakibinizin taktiğini çözdüğünüz zaman çok daha kolay bir şekilde rakibinizi durdurabilirsiniz.

Artık Hazırsın!

Artık savaş arenasının senin gibi taktiklere sahip bir cengavere ihtiyacı var. Söz sırası sende!

Kategoriler: Rehber