18.02.2016 20:06

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

Antivirüs programları her kullanıcının bilgisayarında bulundurması gereken programlardandır. İşte sizlere en iyi ücretsiz antivirüs programları!

en-iyi-ucretsiz-antivirus-programlari

Virüsler günümüzde öyle bir hâl almış durumdaki internette bizlere güvenliğimizi garanti edebilecek hiçbir site yok gibi. Sürekli ziyaret etmeye alıştığımız çoğu sitelerde bile virüsler ile karşılaşır olduk. Bilgisayar kullanıcıları her ne kadar dikkatli olsa da virüsler yine de sizleri buluyor. Bu durumlar antivirüs programları imdadımıza yetişiyor. Bu liste yer alan antivirüs programları çoğu antivirüs programı gibi (ücretli olanlar da dahil) temel antivirüs korumasını sağlıyor.

Ücretsiz Antivirüs Programları

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus şu anda piyasadaki en popüler ücretsiz antivirüs programı konumunda ve birçok alanda virüs koruması sağlıyor.

AVG AntiVirus Free

AVG AntiVirus Free

Avast’ın hemen arkasından gelen AVG AntiVirus Free, en az Avast kadar başarılı bir koruma sağlıyor.

ComboFix

ComboFix

Temel antivirüs programlarına kıyasla çok daha basit bir çalışma sistemi olan ComboFix çoğu antivirüs programına göre çok daha etkili.

360 Total Security

360 Total Security

360 Total Security ile bilgisayarınızı virüslerden koruyabilir ve performansını arttırabilirsiniz.

Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus

Ücretsiz antivirüs programları arasında adını sağlam bir yere yazdırmayı başarmış olan Avira Free Antivirus ile bilgisayarınızı zararlı virüslerden koruyabilirsiniz.

AdwCleaner

AdwCleaner

Başta anasayfa virüsü olmak üzere birçok virüsten bilgisayarınızı temizlemenize yarayan bu program sayesinde çok daha güvenli  bir bilgisayara sahip olabilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware

Popüler antivirüs programlarından biri olan Malwarebytes Anti-Malware etkili bir koruma sistemine sahip olsa da piyasanın en iyisi değil.

Ad-Aware Free Antivirus+

Ad-Aware Free Antivirus+

Virüslere ve casus yazılımlara karşı bilgisayarınızı koruyan Ad-Aware Free Antivirus+ gerçekten başarılı bir koruma sistemine sahip.

Dracula Virüs Temizleyici

Dracula Virüs Temizleyici

Tam anlamıyla bir antivirüs yazılımı olmayan fakat belirli zamanlarda çalıştırarak bilgisayarınıza bulamış virüsleri temizlemek için ideal bir araç olan Dracula Virüs Temizleyici programını denemenizi tavsiye ederiz.

Multi Virus Cleaner

Multi Virus Cleaner

Bilgisayarınıza bulaşmış olan virüsleri Multi Virus Cleaner ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Norman Malware Cleaner

Norman Malware Cleaner

Popüler antivirüs yazılımlarından biri olan Norman Malware Cleaner ile bilgisayarınızda antivirüslere karşı koruma oluşturabilirsiniz.

Kategoriler: Liste