En İyi Zil Sesleri Listesi!

Gerek iPhone telefonlar olsun gerek Android telefonlar olsun artık zil sesi yapmak için popüler şarkılar tercih ediliyor. Peki 2016 yılında hangi şarkılar telefonlar için zil sesi olarak kullanıldı? Bu sorunun cevabını verebilmek için en iyi zil seslerinin kullanıldığı şarkıları sizlerle paylaşıyoruz! İşte karşınızda 2016 yılında telefonda en iyi zil sesleri olarak tercih edilen müzikler!

En İyi Android Zil Sesleri

2016 yılında en çok tercih edilen Android zil sesleri listemizde 5.sıra ile açılışı 2016 yılında popülaritesini tazeleyen Geleceğe Dönüş filminin tema müziği yapıyor!

En iyi zil sesleri listemizde 4.sırayı ise Undertale isimli bir oyuna verdik:

3. sırayı ise: Yine bir oyun olan ama bu defa sadece zil sesi olarak değil bünyesinde bulunan tüm sesleri; mesaj sesi, açılış kapanma sesi gibi tüm birimlere yakıştırılan oyun Metal Gear Solid Codec kapıyor:

Android en iyi zil sesleri listemizde sona yaklaşırken 2.sırada bir film müziği olan Hızlı Ve Öfkeli 7’nin tema müziği bulunuyor:

Ve geldik Android en iyi zil seslerinde ilk sıraya! Karşınızda Android en iyi zil sesleri listemizin birincisi olan Motorola Very Funny isimli zil sesi!

En İyi iPhone Zil Sesleri

Listemiz sadece Android en iyi zil seslerini içermiyor. iPhone kullanıcıları içinde özel bir zil sesleri listesi hazırladık. Fakat bu listemiz aslında iPhone’un efsanevi melodisinin üzerine yapılmış remixlerden oluşuyor. Lafı daha fazla uzatmadan iPhone ile klasikleşmiş Marimba zil sesi üzerine yapılan 5 remixi paylaşıyoruz.

Ve son olarak bu yıl iPhone telefonlarda zil sesi olarak oldukça fazla tercih edilen iPhone 7 Prototype isimli parça:

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

HABER AKIŞI

Editor Picks