03.06.2017 05:07

En Net iOS 11 Konsepti Yayınlandı

iOS 11 işletim sisteminin yayın tarihi yaklaştıkça, iOS 11 için yeni konsept videoları da gelmeye başladı. Son yayınlanan iOS 11 konsept videosu ise şaşırtıcı!

Apple’ın WWDC 2017 etkinliğinde tanıtacağı ve aynı gün içerisinde beta sürümünü yayınlayacağı belirtilen iOS 11 işletim sistemi için geri sayım giderek hızlanıyor. 5 Haziran’da yani pazartesi günü yapılacak olan WWDC 2017 etkinliğinde tanıtılacak olan birçok ürünle beraber ortaya çıkacak olan iOS 11 işletim sisteminin, çıkışı için bu kadar kısa bir süre kalmasıyla beraber, yeni işletim sisteminin konsept tasarım çalışmalarının da sayısının bir hayli arttığını görüyoruz. Bu noktada iOS 11 serisi için yayınlanan son konsept videosu ise işletim sisteminin tüm beklenen özelliklerini ortaya çıkardı.

iOS 11 Konsept Videosunda Yer Alan Detaylar

Son yayınlanan iOS 11 konsept videosuyla beraber Apple’ın akıllı telefonlarında Siri sistemini değiştireceğinden bahsediliyor. Özellikle internet kullanmadan Siri’den yararlanmak ve Siri ile üçüncü parti uygulamalar için desteği artması gibi yeniliklerin geleceğinden bahsediliyor.

Bunun dışında iOS 11 işletim sistemiyle beraber arayüzlerin değişeceği ve sadece iPhone akıllı telefonların değil iPad tabletlerinde de aynı sistemin uygulanacağı da görülüyor. iOS 11 işletim sisteminin çok daha başarılı bir mobil işletim sistemi olacağını gösteren video şimdiden beklentileri de karşıladığı görülüyor. Tüm videoyu aşağı da bulabilirsiniz.