13.10.2017 14:53

Eser Yenenler Yeni Projesini Instagram’dan Paylaştı

Eser Yenenler yeni projesi tek kişilik kabaresini Instagram'dan paylaştı. Eser Yenenler'e Instagram paylaşımının ardından binlerce beğeni geliyor.

3 Adam’ın sunuculuğunu üstlenen Eser Yenenler yeni projesi  Tarihimden Bir Tutam(TBT) isimli tek kişilik kabaresinin duyurusunu Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Yeni projeleri için 3 Adam programına ara veren oyuncular yeni projeleri ile geri dönüyorlar. İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yeni filmi Yol Arkadaşım’dan sonra Eser Yenenler de kendi projesini hayranlarına sunuyor. BKM aracılığı ile çıkacak olan Tarihimden Bir Tutam(TBT) kabaresi çok yakında hayranları ile buluşacak. Eser Yenenler Instagram hesabından yaptığı duyurunun ardından hayranlarından binlerce beğeni ve mesaj alıyor. Eser Yenenler’in 3 Adam’ın bitmesinin ardından işlerinin kötüye gittiği haberlerinden sonra böyle bir paylaşım yapması hayranlarının dikkatinden kaçmıyor.

3 Adam Yapım Şirketi Geliyor

Acun Medya’dan ayrılan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak kendi yapım şirketlerini kurdu. 3 Adam adını verdikleri yapım şirketini yeni projeler için açtıklarını duyuran 3 Adam Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ile yapım şirketlerini herkese duyurdular.

Kategoriler: Magazin