22.05.2017 00:34

Esra Erol, Instagram’da Tatilini Paylaştı

Esra Erol, Instagram'da ekipçe gittiği tatilden kareler paylaştı. İşte ünlü sunucu Esra Erol'un Instagram'daki tatil paylaşımları ve daha fazlası!

Hafta içi her gün Atv’de yayınlanan “Esra Erol’da” isimli evlilik programı ile reyting rekorları kıran Esra Erol, ekipçe gittikleri tatili Instagram hesabından paylaşmaya devam ediyor. 10 senedir ekranlarda evlilik programı sunan ve bulunduğu konuma kendi başarısı ve çalışması ile gelen Esra Erol, bu başarısını ve yorgunluğunu ekipçe tatile giderek kutluyor. Başarılı sunumu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Esra Erol’un tatilde oğlu İdris Ali ile yaptığı Survivor parkuru da büyük beğeni topladı. Instagram hesabından yorumlara kapalı olarak yaptığı bu video paylaşımına pek çok beğeni ve izlenme geldi.

Esra Erol Instagram’ın Müdavimlerinden

10 senenin sonunda ekipçe tatil keyfi yaşayan Esra Erol yaşadıkları eğlenceli dakikaları Instagram’dan paylaşmaya devam ediyor. #EsraErolFestivali ve #EsraErolEkipTatili etiketleri altında paylaşım yapan ekipten pek çok eğlenceli paylaşım gelmeye devam ediyor. Instastory’den de paylaşım yapan Erol, tatilini dolu dolu geçirip bu eğlenceli dakikalarını takipçilerinden de esirgemiyor.. Kamp ateşi yakmayı da ihmal etmeyen ekip, ateşin etrafında şarkılar söyleyerek eğlencenin doruklarını yaşıyorlar ve stres atıp eğleniyorlar.

Kategoriler: İnternet Magazin