07.09.2018 01:36

Estetik Dolgu

Sağlıklı dişlerin yanı sıra estetik görünen dişlere de sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği yöntemler arasında estetik dolgu önemli bir yere sahiptir. Kırık ve çürük dişlerde, diş arası boşluklarında, diş uzatmada ve diğer durumlarda estetik dolgu işlemlerine başvurulmaktadır.

Diş ile Uyumlu Dolgu

Eskiden uygulanan ve amalgam olarak adlandırılan dolgu yönteminde dişlerde siyah bir görüntü kalması nedeniyle kullanıcıların tam memnuniyeti sağlanamamaktaydı. Ancak günümüzde uygulanan kompozit ve porselen dolgular sayesinde bu sorun tamamen ortadan kaldırılmıştır. Beyaz bir görüntüsü olan bu dolgular dışarıdan bakan kimseler tarafından fark edilmemektedir.

Uzun Ömürlü Dolgu

Eski yöntemlerde dolgu yaptıranların şikâyetlerinin başında dolgunun kısa süre içerisinde düşmesi gelmekteydi. Ancak kliniğimiz tarafından gerçekleştirilen estetik dolgu işlemlerinde dolgular son derece uzun süre kullanılabilmekte ve kullanıcılara herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Elbette ki uzun süre kullanmak isteyenlerin dişlerine iyi bir şekilde bakmaları gereklidir.

Uygun Fiyatlar

Uzun süre boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanılabilecek bu estetik dolgular fiyat açısından da cebinizi yakmayacaktır. Uzun süre kullanılacağı için bir daha aynı masrafı kısa süre içinde üstenmenize de gerek kalmayacaktır. Kliniğimizde sizlere hizmet veren Yrd. Doç. Dr. Ayşe Yılmaz en iyi uygulamaları gerçekleştirerek tam memnuniyetle ayrılmanızı temin edecektir. Sizler de dişlerinizin görünümünden memnun değilseniz ve estetik dolgu yaptırmak istiyorsanız www.pourdent.com adresine girerek randevu ve bilgi alabilirsiniz.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: