28.03.2016 14:17

EVGA GTX960 SuperSuperClocked Ekran Kartı ve Özellikleri

EVGA GTX960 SuperSuperClocked ekran kartı oyun severlerden tam not alacağa benziyor. Peki EVGA GTX960 SuperSuperClocked ekran kartı özellikleri neler?

EVGA GTX960 SuperSuperClocked ACX 2.0 GDDR5 4GB 128Bit Nvidia DX12 ekran kartı ve özellikleri incelendiği takdirde aslında oldukça cazip bir oyun oynama avantajını sunan bir ekran kartı olduğunu görmek mümkün olacaktır. Özellikle oyunlardaki görüntü kalitesini artıran bu ekran kartı oyunlardan alınan hazzı da artırmaktadır.

EVGA GTX960 Ekran Kartı Muadillerinden Daha Hızlı

Neden EVGA GTX960 SuperSuperClocked Ekran Kartı?  EVGA GTX960 SuperSuperClocked ekran kartı özellikle PC oyunları için oldukça yüksek oranda çözünürlük sağlayabilmektedir. Hemen her bilgisayar oyunu tutkununun da bildiği gibi PC oyunlarından alınan hazzı en çok artıran husus elbette ki görüntü kalitesi olmaktadır. Çözünürlüğün artırılması için geliştirilen EVGA GTX960 SuperSuperClocked ACX 2.0 GDDR5 4GB 128Bit Nvidia DX12 ekran kartı ve sahip olduğu teknik özellikleri daha verimli bir oyun kariyerine sahip olunmasını sağlayabilmektedir. Bu ekran kartı özelliklerinin çoğunda olduğu gibi çözünürlüğü bakımından da rakiplerini geride bırakmış bir teknoloji ile donatılmış bulunmaktadır. EVGA GTX960 SuperSuperClocked ACX 2.0 GDDR5 4GB 128Bit Nvidia DX12 ekran kartı ve özellikleri bakımından dikkat çeken bir diğer konu ise bu ekran kartının pek çok muadil ürüne oran ile daha hızlı çalışması olmaktadır. Hızı ile de görüntü kalitesini tamamlayan bu cihaz ile bilgisayar oyunlarınız için çok daha profesyonel bir tercih yapmış olursunuz. EVGA GTX960 SuperSuperClocked ACX 2.0 GDDR5 4GB 128Bit Nvidia DX12 ekran kartı ve özellikleri reklamları için de bu cihazın kullanıcıların sağlamış olduğu benzersiz gelecek nesil bir oyun tecrübesinden bahsedilmektedir. Bu ekran kartı kullanıcıları için yüksek çözünürlük ve kaliteyi diğer pek çok üründen çok daha hızlı şekilde sunmaktadır.

PC Oyunları İçin EVGA GTX960 SuperSuperClocked ACX 2.0 GDDR5 4GB 128Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

PC oyunları için hız animasyonları daha kalitede yansıtılması ve hamlelerinizi yapabilmeniz için büyük bir önem arz etmektedir. PC oyunlarındaki hamlelerinizi daha hızlı şekilde yaparak aslında en küçük zaman diliminin dahi ne kadar büyük bir fark oluşturduğunu görmek mümkün olacaktır.