23.09.2016 18:00

Ezgi Mola Instagram’da Yeni Reklam Filmini Paylaştı

Günlerini tatilde geçiren Ezgi Mola, yüzü olduğu diş macunu reklamı için çekimlere başladı. Instagram'dan çekimlerle ilgili fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi.

Ünlü oyuncuyu uzun bir süredir televizyon ekranlarında Tolga Çevik ile birlikte hazırladığı “Arkadaşım Hoş geldin” program ile görmüştük. Bunun yanı sıra reklam filmlerinde de oynayan güzel oyuncu anlaşması bulunduğu bir diş macunu markasının yüzü olmaya devam ediyor. Markanın yeni reklam filmi için kameralar karşısına geçen Ezgi Mola, Instagram hesabından çekim fotoğrafları paylaşmayı ihmal etmiyor. Güzel oyuncu Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “ Çekiyoruuuuz. 6 ayda bir dişlerimizi kontrol ettirelim” notunu düştü.

Reklam Filminin Yönetmeni: Metin Arolat

Şarkıcılığının yanında yönetmenlikte yapan Metin Arolat reklam çekiminin yönetmenliğini üstlendi. İkilinin çektiği reklam filminin çekimlerinde keyifli dakikalar geçirdikleri Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraflardan belli oluyor.En son” Kocan Kadar Konuş” filmi ile sinema ekranlarında bulunan Ezgi Mola, şimdilerde herhangi bir projede bulunmuyor. Şu sıralar günlerini tatil yaparak geçiren güzel oyuncunun hayranları filmin devamının gelip gelmeyeceğini merak ediyorlar. Kitaptan vizyona uyarlanan filmler arasında bulunan “Kocan Kadar Konuş” filmi için böyle bir şey demek güç olur. Kitabın 3. Serisi çıkarsa eğer filminin de çekileceği netleşir.