03.09.2016 00:10

Ezgi Mola’dan 10 Kaplan Gücünde Instagram Paylaşımı!

Ezgi Mola, son zamanlarda gündeme gelen ilginç Instagram paylaşımlarına bir yenisi daha ekledi. Ezgi Mola'nın Instagram paylaşımı ve tüm detayları haberimizde!

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden biri olan Ezgi Mola, yaptığı Instagram paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son olarak asansör aynasında çekmiş olduğu gizemli fotoğrafla gündeme gelen güzel oyuncu, bu defa daha iddialı bir paylaşımla hayranlarının karşısına çıktı.

Cesareti Boyundan Büyük!

Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Ezgi Mola, bu sabah Instagram hesabı üzerinden oldukça iddialı bir fotoğraf paylaşımında bulundu. Güzel oyuncu, büyük bir kaplan ile birlikte çektirdiği fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Ezgi Mola‘nın neredeyse kendisiyle aynı boyda olan kaplanla birlikte olduğu fotoğraf kısa sürede 60 bine yakın beğeni aldı. Ünlü oyuncunun takipçileri fotoğrafın altına yaptıkları yorumlarla Ezgi Mola‘yı cesaretinden dolayı tebrik etti.

İstedim ki #tebetem 10 kaplan 100 aslan gücünde olsun … Hepsi benim olsun 😍

ezgi mola (@ezomola) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ezgi Mola: “10 kaplan, 100 aslan gücünde olsun…”

Son zamanlarda Instagram‘da “#tbt” etiketiyle fotoğraf paylaşma modasına Ezgi Mola da dahil oldu. Ünlü oyuncu büyük bir kaplanla birlikte poz verdiği fotoğrafı “İstedim ki benim #tebetem 10 kaplan 100 aslan gücünde olsun… Hepsi benim olsun” notunu düşerek Instagram‘da paylaştı.