Facebook Beğen Tuşu için Emojiler Geldi!

Facebook beğen tuşu, Facebook Reactions emojileri ile yenilendi. Facebook Reactions şimdiden sevilmeyi başardı. İşte yenilenen beğen tuşu ile ilgili detaylar!

Facebook’un geçtiğimiz aylarda ilk olarak İrlanda ve İspanya ülkelerinde kullanıma sunduğu “Facebook Reactions” özelliği yapılan güncelleme ile birlikte bugün bütün Facebook kullanıcıları için aktif hale getirildi. Facebook, yıllardır alışılagelinen beğen tuşu ile Facebook Reactions emojilerini kullanarak artık daha çok duyguyu ifade etme şansını kullanıcılarına sunmuş oldu.

Facebook Reactions ile Yenilenen Beğen Tuşu ile İlgili Detaylar!

Facebook kullanıcıları yıllardır herkes tarafından bilinen beğen tuşunu kullanıyordu. Ancak aşk, sevgi, ölüm, sevinç, hüzün vb. konulu gönderilerin sadece beğen tuşu ile onaylanması da bazen pek hoş karşılanmıyordu. Yani Facebook beğen tuşu artık kullanıcıların isteklerini karşılayamaz hale gelmişti. Bunu gören Facebook, beğen tuşunun daha çok duyguyu ifade etmesi için Facebook Reactions emojilerini başarılı bir şekilde beğen tuşuna entegre etti.

facebook_reactions

Facebook Reactions özelliğini kullanmak için ise Beğen tuşunun üzerine gelmeniz yeterli. Beğen tuşu üzerine geldiğinizde karşınıza Facebook Reactions emojileri çıkacak ve o anki duygu halinizi belirten emojiyi seçebileceksiniz.

Facebook Reactions özelliği şu an için kullanıcılar tarafından beğenilmeyi de başardı. Bakalım önümüzdeki süreçte Facebook Reactions ile ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak?