14.07.2016 12:00

Facebook Canlı Yayını Sırasında Korkunç Olay!

Facebook üzerinden canlı yayın yapan gençler hiç beklemedikleri bir olayla bir anda karşı karşıya kaldılar. İşte Facebook yayını sırasında gerçekleşen o olay!

Facebook üzerinden canlı yayın yapan yirmi yaşlarındaki gençler, silahlı saldırıya uğradılar. Üç kafadar araba içerisinde şarkı dinleyip sigara içiyorken bir anda hiç beklemedikleri bir olayla karşı karşıya kaldılar. Üstelik bütün bu olanlar aynı anda Facebook üzerinden yapılan yayın ile birlikte canlı olarak izlendi.

Olay Facebook Üzerinden Canlı Olarak İzlendi!

Amerika Bireşik Devletleri’nin Norfolk kentinde Salı günü meydana geldi. Yaşanan olayda üç kafadar araba içerisinde eğlenip Facebook üzerinden canlı yayın yaparken bir anda silah sesleri gelmeye başladı. Silah sesleri ile birlikte Facebook üzerinden canlı yayının yapıldığı telefon da yere düştü. Bu andan sonra ise silah sesleri gelmeye devam etti. Olayın ardından yoldan geçenler 911’i arayarak ilgili yerlere olayı haber verdiler. Facebook üzerinden canlı olarak aktarılan olay sonrasında gelen bilgilere göre üç kafadardan birinin durumu iyiye giderken diğer ikisinin durumu ise kritik bir şekilde devam ediyor.

Facebook‘ta TJ Willams isimli kullanıcının canlı yayını sonrasında video olarak kalan görüntüler ise şu ana kadar  yaklaşık 720 bin kere izlendi.

Posted by TJ Willams on Tuesday, July 12, 2016