30.11.2016 07:03

Facebook Messenger İle Oyun Dönemi

Facebook Messenger oyun özelliği yakında aktif oluyor. Yeni rakiplerinizle tanışmaya ve Facebook messenger oyun özelliğiyle puanınızı yükseltmeye hazır mısınız?

Facebook-messenger-oyun-ozelligi-

Dünyaca ünlü mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger, sürekli yeni güncellemeler getirerek kendini geliştirmeye devam ediyor. Son olarak yapılan güncelleme ise sürekli iletişim halinde olan bireyleri oldukça ilgilendirecek türden. Özellikle oyun meraklıları için de büyük bir keyif sunacak olan bu güncelleme, Android ve iOS Messenger oyun desteği sunuyor.

Facebook Messenger Oyun Özelliği Yakında Aktif!

 Facebook Messenger uygulaması üzerinden sesli görüşme, görüntülü görüşme gibi özellikler oldukça sık kullanılıyor. Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan Facebook Messenger uygulaması, artık daha renkli anlar sunacak. ABD’den başlayarak 30 ülkeye kadar yayımlanacak olan bu güncelleme, ünlü oyunları da bünyesinde kapsıyor.

Facebook Messenger Oyunu İle Arkadaşlarınıza Meydan Okuyun!

Grup sohbetlerinizde, iş görüşmelerinizde ya da bireysel mesajlarınızda kendinize yeni rakipler bulabilirsiniz. Yeteneğinize güveniyorsanız, Facebook Messenger oyunları ile puanınızı yükseltebilir ve arkadaşlarınızla birlikte ortak oyunlar ve düellolar yapabilirsiniz.

Facebook Messenger Oyun Güncellemesi

Şu an için aktif olmasa da, kısa bir süre içerisinde gelecek olan oyun özelliği, şimdiden meraklanmamızı sağladı. Sizler de Facebook Messenger oyun desteğini bekliyor ve yeni oyun anıları yaratmak istiyorsanız, hemen güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. Oyun özelliğinin, yalınızca güncel işletim sistemlerinde geçerli olacağını da söyleyelim. Android ve iOs için de aynı durum geçerli.