15.02.2016 21:00

Facebook Profili Sayfaya Nasıl Çevrilir?

Facebook profilini sayfaya çevirme özelliği günümüzde çok sık kullanılmaktadır. Facebook profilini sayfaya çevirmek için yapmanız gerekenler bu yazımızda!

facebook-profili-sayfaya-nasil-cevrilir

Facebook, 1,5 milyarı aşkın kullanıcısı ile dünyanın en büyük sosyal ağı konumunda kendine yer buluyor. Dünyanın en büyüğü olmak beraberinde birçok sorumluluğu da getiriyor. Bunlardan biri de gelişmiş özelliklere sahip olmak. Facebook, bireysel kullanıcılarına ve sayfa sahibi işletmelere, kurumlara birçok farklı özellik sunuyor. Çeşitlilikle sınır tanımayan Facebook dünyanın en büyüğü olmanın hakkını mevcut özellikleri ile vermeyi başarıyor. Bu yazımızda ise sizlere Facebook’un profili sayfaya dönüştürme özelliğini nasıl kullanacağınız açıklayacağız.

Kimi kullanıcılar bir süre sonra Facebook profilini sayfaya dönüştürmek isteyebiliyor. Facebook bu konuda kullanıcılara bir sınır tanımıyor ve buna imkan sağlıyor.

Facebook profilinizi sayfaya dönüştürmek için yapmanız gerekenler çok basittir. Facebook oldukça işe yarar bu özelliğini kullanıcılarına çok açıklayıcı ve sade bir şekilde sunmuş. Facebook profilinizi sayfaya dönüştürmek için öyle aşırı derece uğraştırıcı adımlardan geçmiyorsunuz.

Peki Facebook Profili Nasıl Sayfaya Dönüştürülür?

Facebook profilini sayfaya dönüştürmek için yapmanız gerekenler aşağıdaki bağlantıya tıklama ve açılan sayfaya yer alan büyük mavi butona basarak gerekli adımları takip etmek.

https://www.facebook.com/pages/create.php?migrate

Kategoriler: Rehber