30.09.2016 22:50

Facebook, Snapchat’in Özelliklerini Messenger’a Eklemeye Hazırlanıyor!

Snapchat’in 24 saat içinde silinen gönderi paylaşma özelliği Messenger’a kısa bir süre sonra gelebilir! İşte Snapchat’in herkes tarafından kopyalanan özelliği!

Snapchat’i meşhur eden özellik olan 24 saat içerisinde kaybolan gönderiler şimdi de Messenger’a geliyor. Daha önce Facebook’un iligili Snapchat özelliği üzerinde çalıştığını duyurmuştuk. Şu an da 24 saat içinde silinen gönderi özelliği Messenger’da test ediliyor! Testin sadece Polonya hesaplarında olduğu gelen haberler arasında. İşte herkesin peşinden koştuğu Snapchat özelliğinin Messenger’da nasıl görüneceğine dair yeni görüntüler!

Messenger’a Snapchat Özelliği Ekleniyor!

messenger-snapchat-ozelligi

Daha önce Instagram’a Stories(Hikayeler) şeklinde eklenen 24 saatlik gönderi özelliği şimdi de Messenger’a ekleniyor. Facebook’un sahibi olduğu Instagram’da oldukça iyi etki almasından sonra Messenger’da da güzel etkiler vereceği düşünülen özellik sayesinde gönderilen mesajlar fotoğraflar ve videolar 24 saat içinde silinecek. Instagram’a eklenen özellikten sonra eleştiri bombardımanına tutulan Facebook’un şimdi daha sert eleştirilere maruz kalacağı düşünülüyor. Şu an Polonya da test edilen özellik aşağıdaki şekilde görünecek. Resimlerden anlayacağınız gibi Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan Messenger’a sadece 24 saat sonra kaybolan gönderi özelliği eklenmekle kalmayarak Snapchat’deki gibi filtreli fotoğraf ve video özellikleri de eklenecek.