04.05.2016 02:16

Facebook’a Gizli Mesaj Özelliği Geldi!

Facebook, Gizli Mesaj Özelliği getirdi. Kullanıcılar Facebook Gizli Mesaj Özelliği’ni nasıl kullanacak? Facebook Gizli Mesaj Özelliği hakkında tüm bilgiler.

Facebook kuruluşundan bu yana milyonlarca kişiye ulaşmış ve her geçen gün kendini yenileyerek yoluna devam eden bir sosyal paylaşım platformu. Yayınladıkları bu son güncelleme ise bir hayli farklı, artık kullanıcılar kendi belirlediği tarihte silinebilecek mesajları yani kendini imha eden mesajları Facebook Gizli Mesaj Özelliği ile kullanabilecek.

Facebook Gizli Mesaj Özelliği Nasıl Kullanılacak?

İOS işletim sistemleri için gelen 68.0 Facebook Messenger güncellemesinde kullanıcılar kişisel mesajlarına tarih koyabilecek bu şekilde mesaj gönderdiği kişiler istese de istemese de belirlenen tarih geldiğinde mesaj otomatik olarak Facebook Gizli Mesaj Özelliği ile kendini silecek, imha edecek. Facebook Gizli Mesaj Özelliği adı altında gelen bir diğer özellik ise Telegram’dan tanıdık olduğumuz mesajların baştan sona şifrelenerek gönderilmesi.

Facebook Gizli Mesaj Özelliğinden şimdilik sadece İOS işletim sistemi kullanan ve Facebook Messenger uygulamasını 68.0 ile güncelleyen kişiler yararlanabilecek.