11.09.2016 13:03

Fahriye Evcen Sevincini Instagram’dan Paylaştı!

Fahriye Evcen sevgilisinden gelen sürprizi Instagram'dan paylaştı. İlk set gününde gelen hediye ile mutlu olan Fahriye Evcen mutluluğunu Instagram'dan duyurdu!

Instagram’da paylaştığı her fotoğraf ile gündeme oturan Fahriye Evcen, bu kez gülleri ile gündeme oturdu. Fahriye Evcen’in Murat Yıldırım ile film çekeceğini daha öncesinden duyurmuştuk. Filmin çekimlerine başlayan Fahriye Evcen’e büyük sürpriz Burak Özçivit’ten geldi. İlk set gününde oldukça büyük bir buket gül ve tatlı yollayan Burak Özçivit sevgilisini fazlasıyla sevindirdi. Mutluluğu yüzündeki gülümsemesinden okunan Fahriye Evcen bu sevincini Instagram’dan paylaştığı fotoğraf ile duyurdu!

Fahriye Evcen’in Yeni Filmi: Sonsuz Aşk

Yüzümdeki mutlugun sebebi @burakozcivit ❤️😍 Setin ilk gününe cicegim ve sete gelen tatliyla basladim.. ❣🙏🏻 ‘Sonsuz Aşk’ filmimiz hayirli olsuun.. 🎬✨@taffpics

Fahriye Evcen (@evcenf) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Gülleri ile birlikte çektiği fotoğrafı Instagram’dan paylaşarak Burak Özçivit’i de etiketleyen Fahriye Evcen: “Yüzümdeki mutluluğun sebebi. Setin ilk gününe çiçeğim ve sete gelen tatlıyla başladım. “Sonsuz Aşk” filmimiz hayırlı olsun” notunu düştü. Yaşadıkları aşkla herkesin hayranlıkla izlediği çift, sevgilerini göstermekten çekinmiyorlar. Birbirlerine yaptıkları jestler ile her zaman özenilen Özçivit- Evcen çifti magazin dünyasında gündemden hiç düşmüyorlar. Filmin yapımcısı TAFF Pictures’u da etiketleyen Fahriye Evcen, filmin ismini de duyurmuş oldu. “Sonsuz Aşk” adıyla izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan film, iddiasını şimdiden ortaya koydu. Murat Yıldırım’ın bir cerrahı canlandıracağı filmin, 2017 yılında vizyona girmesi planlanıyor.