02.10.2016 17:08

Fahriye Evcen’den Instagram’da Yaza Özlem Paylaşımları

Güzel oyuncu Fahriye Evcen geçtiğimiz aylarda sevgilisi Burak Özçivit ile Floransa'da yaptıkları tatil fotoğraflarını Instagram hesabından art arda paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Burak Özçivit ile gittiği İtalya tatilinden Instagram hesabında pek çok fotoğraf paylaşımında bulundu. Tatilini sevgilisi ile geçiren güzel oyuncu Fahriye Evcen, geçirdiği zamanlarını özlemle anıyor. Peş peşe tatil fotoğrafları paylaşan ekranların aranan oyuncusu hayranlarından binlerce beğeni aldı. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafların altına yorum olarak “Yazdan kalanlar serisi” notunu düştü. Burak Özçivit ile olan ilişkisi yolunda giderken Evcen, yoğun iş temposundan dolayı sevgilisi ile geçirdiği vakitleri özlüyor gibi gözüküyor.

Fahriye Evcen’den Sevgilisi ile Yaptığı Tatiline Özlem

2 gün öncesinde Floransa’da çekilmiş fotoğrafını paylaşan Fahriye Evcen, fotoğrafın altına ingilizce olarak “ throw me back” yazarak sevgilisine de göndermede bulundu. Çift ilişkileri doludizgin devam ederken aşklarını herkese göstermekten çekinmiyorlar.  Hayranları Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ve videoların altına pek çok güzel yorumlar bıraktılar. Sevgilisi Burak Özçivit’in dizisi Kara Sevda’nın başlamasının ardından birbirlerine vakit ayıramayan ikili tatillerinin özlemini çekiyorlar. Yeni sezona bomba gibi giriş yapan “Kara Sevda” dizisine güzel yorumlar gelmeye devam ediyor. Fahriye Evcen’in de “Sonsuz Aşk” film çekiminden dolayı çift yoğun çalışma temposuna girdiler.

fahriye-evcen-tatil