23.05.2017 15:13

Fahriye Evcen’in Instagram’daki Cannes Paylaşımları

Fahriye Evcen'in Cannes 2017 Festivali'ndeki güzellik rüzgarı esip kavurdu. Lübnanlı modacının davetlisi olarak festivale katılan güzel oyuncu basının ilgi odağı oldu.

Burak Özçivit ile mutlu bir birlikteliği olan güzel ve başarılı oyuncu Fahriye Evcen’in  Cannes Film Festivalinden  Instagram paylaşımı yapmaya doyamıyor. Geçen sene gittiği Cannes Film Festivalinde beyaz bir elbise ile kuğu gibi olan güzel oyuncunun bu sene ki festivalde yine beyaz elbise giymesi dikkatlerden kaçmadı. Beyaz renginden vazgeçmeyen Fahriye Evcen Instagram hesabından Cannes Film Festivali fotoğraf paylaşımlarını yapmaya devam ediyor. Instagram’dan paylaştığı fotoğraflarına binlerce beğeni gelirken takipçileri güzelliğine yorum yapmadan geçmediler. Takipçileri arasında giydiği kıyafet ile hem eleştirilen hem de beğenilen oyuncu Fahriye Evcen Türk kızlarının güzelliğini tüm dünyaya gösterdi.

Cannes Kıyafeti Hobeika Haute’den

Giydiği kıyafeti kimisi basit ve geçen sene giydiği kıyafetinin aynısı bulurken kimisi de sade ve şık olduğu yorumunu yaptı. Fahriye Evcen’in kıyafeti Lübnanlı Georges Hobeika Haute Couture Fashion House ekibinin ready-to-wear koleksiyonundan hazırlanmış. Kıyafetinde bu senenin modası ve her yerde gördüğümüz nakış detayları da gözlerden kaçmıyor.

Kategoriler: Magazin