22.05.2017 21:04

Far Cry 5 Oyunu İçin Beklenen Fragman Yayınlandı

Ubisoft tarafından kısa süre önce duyurusu yapılan Far Cry 5 oyunu için merakla beklenen ilk video geldi. Far Cry 5 videosunda nasıl detaylar dikkat çekti?

Oyun dünyasında önde gelen firmalardan biri olan Ubisoft tarafından geçtiğimiz haftalarda yeni bir duyuru yapılmıştı. Oyun devi tarafından yapılan duyuruyla beraber E3 oyun fuarında tanıtılacak yeni serilerde ortaya çıkmıştı.

Şimdiden yeni seri oyunlarının duyurusu yapılmasıyla beraber firmanın en köklü yapımlarından biri olan Far Cry serisinin de yeni oyunu Far Cry 5 duyurusu gerçekleştirilmişti. Yapımın Far Cry Primal sonrasında yeniden doğuş oyunu olacağı belirtilen Far Cry 5 tanıtımının hemen arkasından ise beklenen haber geldi. Far Cry 5 oyununun nasıl bir yapısı olacağı konusunda beklenen fragman yayınlandı.

Far Cry 5 Fragmanında Birçok Sürpriz Var

Öncelikle Far Cry 5 için yayınlanan fragmanın sadece 41 saniyelik bir video olduğunu, çok detay vermediğini belirtelim. Fakat bu süre içerisinde netlik kazandırılan birçok konuda yok değil. Özellikle Far Cry 5 yapımının Vahşi Batı temasını işleyeceği kesinleşmiş oldu. Yeni videoda oyunun tamamen Vahşi Batı temalı olacağı hem kullanılan müziklerden hem de “Umut Köyü Montana’ya Hoş Geldiniz” ifadesinden net bir şekilde anlaşılıyor.

Serinin yeniden dikkatleri üzerine toplamasını sağlayacak olan Far Cry 5 yapımının ne kadar başarılı olacağı konusunda yorum yapmak için erken olsa da ses getirecek oyunun serinin hayranlarını sevindireceği kesin. Bununla beraber yapımın 26 Mayıs tarihinde yeni bir tanıtım videosunun da yayınlanacağını belirtelim.