13.06.2017 00:13

Far Cry 5 Resmi Olarak Tanıtıldı. İlk Oynanış Videosu

Far Cry 5 oyunu için beklenen tanıtım gerçekleştirildi. İşte merakla beklenen Far Cry 5 için ilk oyanış videosu ve resmi tanıtım fragmanı!

Yayınlanan ilk videolarından itibaren merakla beklenen yeni seri Far Cry oyunu olan Far Cry 5, sonunda E3 2017 Ubisoft etkinliğinde resmi olarak tanıtıldı. Bu sene hikayeyi Amerika’ya taşıyan yapımın tanıtımından sonra ilk oynanış videosu da yayınlandı.

Far Cry 5 için yayınlanan yeni videoda ise en dikkat çeken kısım oyunun çok daha aksiyon dolu olması oldu. Hem grafik yapısı hem de aksiyon seviyesi bir hayli yükseltilen Far Cry 5 oyununda kullanılacak olan araçlar ve oyunun genel yapısı hakkında da bilgiler verilmiş oldu.

Far Cry 5 Açık Dünya Temasıyla Geliyor

Diğer serilerde olduğu gibi yine açık dünya temalı bir oyun olduğu görülen Far Cry 5 yapımının, yayınlanan ilk videosunda da bu noktaya da dikkat çekti. Ayrıca artık Far Cry 5 oyununun takım anlayışına daha fazla önem vereceği de görülüyor.

Takım arkadaşınıza komut vermek ve köpeğinizden yardım almak gibi birçok detayı kullanabileceğiniz Far Cry 5 tüm bu yönleriyle 27 Şubat 2018 tarihinde satışa çıkacak. Far Cry 5 serisinin E3 2017 fuarında gösterilen ilk oynanış videolarını ise aşağıda bulabilirsiniz.