15.06.2017 18:46

Faruk K’nın Yeni Şarkısı Youtube’da

Faruk K yeni şarkısı Hep Beraber'i sevenleri ile buluşturdu. Eğleneceli klibi ve sözleri ile dikkat çeken şarkı hayranları tarafından beğeniliyor.

Bir dönemlerin unutulmaz şarkıcısı Faruk K yeni şarkısı ile sevenlerinin karşısına geçiyor. Youtube Net D hesabından yayınlanan yeni şarkısı Hep beraber dün izleyicisi ile buluştu. 2001 yılında Azar Azar şarkısı ile Türkiye’de tanınan ünlü popçu Faruk K’nın yeni şarkısı hayranları tarafından sevildi.  Sözü ve müziği Murat Güneş’e ait olan şarkının klip yönetmenliğini Serdar Ener üstleniyor. Hep Beraber şarkısının video klibini resmi Instagram hesabından da paylaşan ünlü popçu Faruk K hayranlarının beğenisini kazandı. Düzenlenmesi İskender Paydaş’a ait olan Hep Beraber şarkısının video klibi Amerika’da çekilmiş. Kısa sürede 30 bin izlenime ulaşan şarkı yazın hit şarkıları arasında yer alacağa benziyor.

Faruk K’sını Satılığa Çıkarmıştı

İlginç şarkıları ve klipleri ile dikkatleri üzerine çeken Faruk K geçtiğimiz yıllarda soy isminde ki K harfini 20 bin TL’ye satılığa çıkardığını duyurmuştu. İnternet satış sitesinden soy isminde bulunan K harfini satılığa çıkardığını ve teklifleri beklediğini yazmıştı. Faruk K satın alındıktan sonra bundan sonra ki çalışmalarında K harfini kullanmayacağını dile getirmişti.

Kategoriler: Magazin