12.08.2016 22:43

FETÖ’nün Beyaz Saray Anketi Sonuçlandı!

Teknolojiyi sıkça kullanan ABD, FETÖ liderinin teslimi için de internetten anket yapmıştı. Anket hedefine ulaştı. İşte FETÖ anketinin son durumu!

ABD hükumeti, uzun süredir halktan imza toplayarak kararlar alıyor veya içerdiği konu ile ilgileniyor. Bunu yaparken teknolojiyi sınırlarına kadar zorlayan ABD, imzaları change.org benzeri bir siteden topluyor. Daha önce “Ben Affleck’in Batman Olmasını İstemiyoruz” gibi anketler de yapılmış olan sistemde şu anda çok daha ciddi bir konu için imza toplanıyor. 15 Temmuzda yaşadığımız kanlı gecenin sorumlusu FETÖ liderini Türkiye’ye teslim edilmesini öneren anket an itibari ile 100.712 imzaya ulaşmış durumda!

FETÖ Lideri İçin Yapılan Anket Hedefine Ulaştı!

feto-lideri-anket-abd

Hatırlarsanız birkaç gün önce başkan Obama ile Facebook Messenger’dan görüşebileceğimizi duyurmuştuk. Bu defa da 17 Temmuzda açılmış olan ülkemizin geleceği ile ilgili olan bir anket başarıya ulaştı. Bu Anket; seçilmiş olan Türkiye Cumhuriyeti Hükumetine karşı darbe girişiminde bulunan FETÖ lideri Fethullah Gülen’in, korumaktan vazgeçilmesi gerektiğini ve bir an önce Türkiye’ye teslim etmesinin gerektiğini belirtiyor. Petitions.whitehouse.gov sitesinde açılan anketlerin Beyaz Saray’da dikkate alınması için 30 günde 100 bin imzaya ulaşması gerekiyor. Ayrıca bu örneklerden gördüğünüz gibi; ABD’nin halkının isteklerini bu şekilde sosyal mecralardan toplaması, teknolojiyi ne kadar hakim bir şekilde kullandıklarını gösteriyor.

Anket linki: https://petitions.whitehouse.gov/petition/i-would-our-government-stop-providing-safe-haven-fethullah-gulen-and-i-want-him-delivered-turkey