10.06.2017 22:48

FIFA 18 EA Play Kapsamında Ortaya Çıktı. İşte Yeni Video

FIFA 18 EA Play kapsamında ortaya çıktı. Hunter karakterinn yer aldığı yeni bir FIFA 18 videosu yayınlandı. İşte yeni video ve detaylar.

EA Games’in merakla beklenen yeni futbol oyunu serisi olan FIFA 18, EA Play kapsamında gösterilen ilk oyunlardan biri oldu. Daha önce fragmanı yayınlanan yeni seri futbol oyununun, kapağında Ronaldo’nun yer alacağı ve oyunun 29 Eylül tarihinde çıkış yapacağı açıklanmıştı. Şimdi ise oyunun ilk oynanış ve hikaye modu videosu yayınladı. E3 2017 fuarı öncesinde oyun hakkında birçok bilgi verecek olan oynanış videosunda, hem hikaye modundan hem de oynanıştan biler verildi. Bir önceki seride yer alan Hunter karakterinin de yer aldığı videoda yeni bir hikaye modu gösterildi.

FIFA 18 İlk Oynanış

Özellikle çekilen FIFA 18 videosunda, hikaye moduna vurgu yapıldığını görüyoruz. Oyunun Hunter karakteri üzerinde durduğunu ve birçok ünlü futbolcunun sanki Hunter gerçek karaktermiş gibi yorumların bulunduğu video, FIFA 18 serisinin gerçeğe ne kadar yakın bir seri olacağını da gösteriyor.

Oyun motorunun da değişmediği FIFA 18 yapımında, daha ne gibi değişiklikler olacağı ve FIFA 18 hakkında tüm sistem özellikleri ise E3 2017 kapsamında ortaya çıkacak. Şimdilik EA Play kapsamında FIFA 18 bilgileri bu kadar ile sınırlı tutuldu.