29.09.2017 21:18

FIFA 18 İndirme Sorunu ve İlk Açıklama

FIFA 18 İndirme Sorunu ortaya çıktı. FIFA 18 İndirme Sorunu için EA Games nasıl bir açıklama yaptı? İşte indirme sorunu için yapılan açıklama

FIFA 18 İndirme Sorunu

EA Games’in merakla beklenen yeni oyunu FIFA 18 için beklenen gün geldi. FIFA 18 oyunu bugün indirilmeye açıldı. Ön siparişe kayıt olan kullanıcılar ve bugün oyunu satın alan kullanıcılar FIFA 18 İndirme işlemine başladı. Merakla beklenen yeni oyunun ilk çoklu oyun turnuvaları da düzenlenirken, bazı oyuncular ise ciddi sorunlarla karşı karşıya kaldıklarını belirtmeye başladı. Kullanıcılarından gelen mesajlara göre sistemde yaşanan sorun FIFA 18 İndirme Sorunu. İlk etapta birkaç kullanıcı tarafından duyurulan FIFA 18 İndirme Sorunu, kısa süre içerisinde binlerce kullanıcıya da yayılmaya başladı. Hatta EA Games konu hakkında merak edilen açıklamaları da yaptı.

FIFA 18 İndirme Sorunu Nasıl Çözülecek?

EA Games tarafından yapılan açıklamaya göre sunucu tabanlı yoğunluk nedeniyle sorun yaşandı. İndir butonunun gözükmemesi sorunu olarak karşımıza çıkan FIFA 18 İndirme Sorunu için açıklamalarında önemli bilgiler veren firma, sorunu tespit ettiklerini ve gidermek için çalıştıklarını açıkladı.

 FIFA 18 İndirme Sorunu

Oyunda indirme konusunda sıkıntılar yaşayan kullanıcılar için yapılan tüm bu açıklamaların hemen arından, bazı bölgeler için indirme dönemlerinin ertelendiği de açıklandı. Ekim ayında indirmeye açılacak bölgeler olduğu belirtiliyor. Sorun yaşayan kullanıcılar için hata ne zaman düzeltilecek? Merak konusu. Sorunun kesin olarak ne zaman çözüme kavuşturulacağı kesin.

Etiketler: