05.06.2017 18:37

FIFA 18 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

FIFA 18 Tanıtım Videosu yayınlandı. FIFA 18 Tanıtım Videosu sonrasında beklenen yeni serinin çıkış tarihi de netlik kazanmış oldu. İşte tüm detaylar.

Merakla beklenen FIFA 18 için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. EA Games’in kısa süre önce duyurusunu yaptığı yeni videonun bugün yayınlanacağı biliniyordu. Merakla beklenen FIFA 18 Tanıtım Videosu da sonunda yayınlanmış oldu. Yeni oyun hakkında en net bilgilerin verildiği FIFA 18 Tanıtım Videosu kapsamında oyun için beklentilerde ortaya çıkmış oldu. Doğrudan Ronaldo’nun başrolde olduğu yeni FIFA 18 Tanıtım Videosu kapsamında oyuna ilişkin en net bilgiler de verilmiş oldu.

FIFA 18 Tanıtım Videosu Ronaldo Temalı

Yeni FIFA 18 Tanıtım Videosu genelinde Real Madrid takımının yıldızı Ronaldo’nun ele alındığını belirtelim. Bu detayla beraber FIFA 18 oyununda da kapak görsellinin Ronaldo’ya ait olacağı ortay çıkmış oldu.

Oyunun kapak görselinde yer alacak olan yıldız ismin dışında oyunda daha ne gibi değişikliklerin olacağı konusunda çok fazla bilgi bulunmuyor. Sadece grafik yapısının eskiye oranla daha geliştirilmiş olduğunu görmekteyiz. Bunun dışında çıkış tarihi içinde 29 Eylül 2017 tarihi gösterilmiş durumda. Yani yeni FIFA 18 Eylül sonunda geliyor. Videoyu aşağıda bulabilirsiniz.