28.02.2016 16:05

Film Severler için Movie Roulette İncelemesi!

Film ve dizi sever Android kullanıcıları için hazırlanmış Movie Roulette uygulamasını inceliyoruz. İşte Movie Roulette uygulaması incelememiz!

Android işletim sistemleri için yayınlanmış olan Movie Roulette uygulaması film severlerden tam not alacağa benziyor. Movie Roulette, sahip olduğu basit ve başarılı arayüzü ile dikkat çekiyor.

Movie Roulette Neler Sunuyor?

Gelişen film sektörü ile birlikte artık çok sayıda film ve dizi izleyicisini bekliyor. Ancak doğal olarak bu kadar film ve dizi arasından seçim yapmak hiçte kolay değil. İşte tam da bu noktada devreye giren Movie Roulette uygulaması aradığınız türde filmi bulmanızda yardımcı oluyor. Sadece filmlerle de sınırlı kalmayan Movie Roulette uygulaması dizi severleri de düşünüyor. Filmler gibi diziler için de aradığınız türde diziyi bulmanızda yardımcı oluyor.

Movie Roulette_1

Movie Roulette, uygulamasını açtığınızda ilk önce karşınıza rastgele seçilen bir film “Ne İzlesem?” ekranı ile geliyor. Bu ekranda filmin süresini, çıkış tarihini, oyuncularını, yönetmenlerini, yorumlarını, fragmanını yani filme dair ilk etapta ihtiyaç duyabileceğiniz bütün verilere ulaşabiliyorsunuz.

Movie Roulette_4 Movie Roulette_3

Uygulamanın bir diğer bölümünü ise “Popüler Filmler” olarak karşımıza çıkıyor. Burada da en popüler filmler arasında istediğiniz filmi seçip, tıpki rastgele filmin gösterildiği ekranda olduğu gibi ilk etapta ihtiyaç duyabileceğiniz bütün verilere ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca “Popüler Filmler” gibi “Popüler Diziler” bölümü de uygulama içerisinde yer alıyor.

Movie Roulette_5 Movie Roulette_2

Vizyondaki filmleri de takip etmeyi kolaylaştıran Movie Roulette uygulamasında istediğiniz dizi veya filme kolaylıkla yorum yapabiliyor, sosyal medya hesaplarınızda da dizi veya filmleri paylaşabiliyorsunuz.

Movie Roulette_7 Movie Roulette_6

Genel olarak baktığımızda Movie Roulette uygulamasının İngilizce ve Türkçe olarak ayarlanabilen dili ile birlikte film ve dizi sever insanlar için aradıklarını kolaylıkla bulabilecekleri, basit ve sade bir şekilde tasarlanmış başarılı bir arayüze sahip olduğunu görüyoruz. Uygulamayı deneyimlemek istiyorsanız bu linke tıklayarak Google Play Store üzerinden Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Kategoriler: İnceleme